Joanna Koroniewska już lansuje trendy na lato. Jej sukienka z sieciówki to idealna opcja na upalne dni

Joanna Koroniewska w sukience z sieciówki

Joanna Koroniewska w sukience z sieciówki

Joanna Koroniewska na kwarantannie domowej wraca myślami do wakacji i już planuje kolejne. Wrzuciła zdjęcie z hiszpańskiej plaży, po której paradowała w sukience z sieciówki. Ile kosztuje jej zwiewna kreacja?

Ostatnie wakacje były dla Joanny Koroniewskiej niezwykle zaskakujące. Aktorka wraz z rodziną postanowiła spędzić urlop za granicą – w Hiszpanii. Jak się okazało nie ona jedna. Spotkała tam przypadkiem koleżankę po fachu, Barbarę Kurdej-Szatan. Obie panie pochwaliły się tym wydarzeniem w sieci, publikując wspólne zdjęcie.

Joanna Koroniewska wspomina wakacje w Hiszpanii

Na ostatnich wakacjach Joannie udało się zrobić wiele pięknych fotografii, które z wielką chęcią publikuje na Instagramie w czasie pandemii koronawirusa. Zapowiada także, że ma zamiar wrócić na zachód Europy, chociaż może zmieni fotografa, gdyż obecny miał trudności w uchwyceniu jej najlepszych póz:

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża…”. No dobra z tą złotą plażą to trochę przesadziłam, bo to nie Bałtyk a Fuerta, a tam plaża czarna, jeśli nie kamienista. Choć obiecuję sobie, że jeszcze TAM wrócę. Bo w końcu dawno nie miałam takich ładnych zdjęć. Chociaż następnym razem powinnam chyba wziąć ze sobą lepszego i przede wszystkim sprawniejszego fotografa. Wiecie jak mnie wywiało, żeby wyszło jakiekolwiek udane ujęcie??!

Padły też lekko uszczypliwe słowa w stronę męża. Według Joanny w pewnym wieku człowiek staje się wyjątkowo oporny na zdobywanie nowych umiejętności. Dlatego też gwiazda domniema, że w kwestii zdjęć będzie musiała liczyć na pomoc córki.

Pewnie, zanim TAM wrócimy, córka zdąży dorosnąć. Bo na męża to raczej już liczyć nie mogę. W pewnym wieku człowiek jest wyjątkowo oporny na zdobywanie nowych umiejętności. A kto Wam na wakacjach robi zdjęcia?

View this post on Instagram

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża…” No dobra z tą złotą plażą to trochę przesadziłam bo to nie Bałtyk a Fuerta a tam plaża czarna jeśli nie kamienista. Choć obiecuję sobie, że jeszcze TAM wrócę. ???? Bo w końcu dawno nie miałam takich ładnych zdjęć. Chociaż następnym razem powinnam chyba wziąć ze sobą lepszego i przede wszystkim sprawniejszego fotografa. ???? Wiecie jak mnie wywiało, żeby wyszło jakiekolwiek udane ujęcie??! ????????????Pewnie zanim TAM wrócimy, córka zdąży dorosnąć. Bo na męża to raczej już liczyć nie mogę. ???????????? W pewnym wieku człowiek jest wyjątkowo oporny na zdobywanie nowych umiejętności. ????‍♀️???????????? A kto Wam na wakacjach robi zdjęcia? Sukienka @taranko_official. #dowborybehappy #loveit #photobyhusband???? #tb #????

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Joanna Koroniewska w sukience z sieciówki

Sukienka, którą ma na sobie Joanna Koroniewska, to dzieło polskiej marki Taranko. Aktorka wspiera rodzime firmy i z chęcią wybiera stroje pochodzące z ich kolekcji. Szyją oni ubrania w sam raz dla wymagających kobiet, które są świadome swoich atutów. Koroniewska zdecydowanie należy do takich – jest wzorem dla wielu Polek. Jej styl podziwiają wszyscy.

Jeśli chodzi o konkretny model sukienki, którą ma na sobie gwiazda, to niestety nie udało nam się go znaleźć na stronie producenta. Ceny podobnych kreacji wahają się w granicach 300 do 500 złotych. Niewykluczone, że zwiewna, wakacyjna suknia powstała z myślą o Joannie…


Joanna Koroniewska w sukience od Taranko

Joanna Koroniewska w sukience od Taranko

Joanna Koroniewska w sukience od Taranko

Joanna Koroniewska w sukience od Taranko

Joanna Koroniewska - print w kropki

Joanna Koroniewska - print w kropki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×