Maciej Dowbor wystylizował Joannę Koroniewską do sesji. Efekt przebił najśmielsze oczekiwania. Co za wyczucie stylu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska pokazała się na Instagramie w dwóch różnych stylizacjach. Jedną z nich stworzył dla niej mąż. Internauci obstawiają w komentarzach, a ich zdania są podzielone.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanowią jedną z najsłynniejszych i najbardziej zgranych par w rodzimym show-biznesie. Dziennikarz i aktorka dobrali się wręcz idealnie. W grudniu 2014 roku zakochani sformalizowali swój związek. Wspólnie wychowują dwie córeczki. Starsza z nich Janina przyszła na świat w 2009 roku, a młodsza Helena niedawno obchodziła swoje trzecie urodziny.

Małżonkowie prowadzą bardzo udane życie rodzinne, ale każde z nich rozwija się także na stopie zawodowej. Syn Katarzyny Dowbor od wielu lat jest jedną z czołowych gwiazd stacji Polsat. Już od pierwszej edycji możemy oglądać go w roli gospodarza programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Również Joanna ma grafik wypełniony po brzegi. Aktorka cały czas występuje na deskach teatru, a także uczestniczy w wielu innych projektach.

Pandemia spowodowała, że małżonkowie mieli nieco więcej wolnego czasu. Kreatywna para natychmiast postanowiła znaleźć sobie nowe zajęcie. Mocno zaangażowali się w prowadzenie swoich social mediów i byli inicjatorami wielu ciekawych projektów, które od roku pojawiają się w sieci. Największym powodzeniem cieszą się jednak słynne już Domówki, które możemy oglądać na ich profilach społecznościowych.

Joanna Koroniewska pokazała się w stylizacji wybranej przez męża

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci. Nie chcąc tracić kontaktu ze swoimi fanami, na bieżąco publikuje kolejne posty. Dotyczą one nie tylko zawodowych projektów, ale przede wszystkim tego, co dzieje się w życiu prywatnym. Gwiazda nie ma przed obserwatorami zbyt wielu tajemnic, a jej wpisy przepełnione sporą dawką dobrego humoru zawsze wywołują entuzjazm wśród internautów. Bardzo często w kolejnych publikacjach przekomarza się ze swoim mężem.

Tym razem gwiazda postanowiła pokazać się w sieci w dwóch różnych stylizacjach. Jedna z nich jest raczej romantyczna. Koroniewska ma na sobie pomarańczowe szorty, które podkreślają jej zgrabne i opalone nogi, oraz beżową bluzkę z falbankami i haftami. Na kolejnym zdjęciu jest bardziej drapieżna w czarnych lateksowych legginsach i bluzce odkrywającej ramiona.

Raz w życiu pozwoliłam wystylizować się przez mojego męża!
Zgadnijcie, którą stylizację wybrał mi Dowbor???  Prawidłowa odpowiedź nie jest wcale taka oczywista !! Najważniejsze jest to, że w obu lookach czuję się znakomicie!  Świadoma swoich atutów i zalet, pewnie krocząca przed siebie, gotowa na podbijanie świata albo przynajmniej miasta! Swojego miasta.

Jedną ze stylizacji wybrał dla aktorki jej mąż – Maciej. Gwiazda była ciekawa, czy fani zgadną, za który look odpowiada.

  • Druga lepsza. Mąż się zna.
  • Pewnie spodenki z pierwszego, a bluzka z drugiego.
  • Ja myślę, że czarną.
  • Mąż ma dobry gust, myślę, że drugą – typowali w komentarzach.

A wy jak myślicie, która stylówka Joanny jest autorstwa jej męża? My uważamy, że w każdej z nich wygląda zjawiskowo i obydwoje mają świetny gust.


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska - Majówka 2021

Joanna Koroniewska - Majówka 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×