Szukaj

Joanna Koroniewska jak Marcelina Zawadzka. Ona też oszalała na punkcie drogich butów, które wielu uważa za brzydkie. Warte swojej ceny?

Marcelina Zawadzka, Joanna Koroniewska

Marcelina Zawadzka, Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pochwaliła się w sieci sportowymi butami na grubych podeszwach. Podobne noszą też inne gwiazdy. Trzeba za nie niemało zapłacić.

Joanna Koroniewska jest bardzo lubianą aktorką. Z powodzeniem prowadzi także swoje social media. Tam dzieli się smutkami i radościami, a także modowymi zdobyczami. Niedawno pokazała buty, które ostatnio stały się bardzo popularne wśród polskich gwiazd.

Zobacz: Marcelina Zawadzka w butach za ponad 4 tysiące złotych. Ociekają luksusem bardziej niż jej sportowe auto

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton. Kto jeszcze nosi podobne obuwie?

Joanna Koroniewska pokazała sportowe buty, które malowniczo nazwała poduszkowcami. Nie jest pierwszą gwiazdą, która tego typu sportowym obuwiem się zachwyciła. W swojej szafie model Louis Vuitton mają również Marcelina Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Rozenek. Za parę trzeba zapłacić około 4 tysiące złotych.

Buty o których mowa mają tyle samo przeciwników, co zwolenników, ale są one jednym z najbardziej lansowanych obecnie trendów. Światowe gwiazdy nie rozstają się ze swoimi chunky sneakers, podobnie jest w przypadku Joanny.

Mam już swoje poduszkowce a teraz znowu odlatuję. Tym razem w kosmos!!
Na starość człowiekowi to się jednak gust zmienia. Dobrze, że nie w każdej materii – napisała Joanna Koroniewska chwaląc się swoimi butami.

Aktorka jak zwykle tryska pozytywna energią, którą zdaje się wszystkich zarażać.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!

Joanna Koroniewska podąża za trendami, więc to, że zakupiła bardzo modny model butów, to nic dziwnego. W jej szafie można znaleźć ubrania z wysokich półek, ale też nie stroni od tych z sieciówek. Najważniejsze, że dobrze we wszystkim wygląda i tak też się czuje.

Jej obserwujący doceniają jej styl i pozytywne nastawienie do świata:

  • Zastanawiam się czy wygodne te buty? Moje zastanowienie jest gdy widzę ta dziwna podeszwę a zarazem buty mi się jakoś dziwnie podobają.
  • No dobra, wszystko wiemy :czad, ładne i boskie, cenę mamy i miejsce zakupu, pytanie: jaki jest komfort noszenia? Są wygodne?
  • Odlotowa ta stylówka – piszą obserwujący.

A wam jak się podoba? Nosi je lepiej niż Marcelina?


Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Marcelina Zawadzka w białym płaszczu wychodzi z Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka w białym płaszczu wychodzi z Pytania na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×