Szukaj

Joanna Koroniewska jak Marcelina Zawadzka. Ona też oszalała na punkcie drogich butów, które wielu uważa za brzydkie. Warte swojej ceny?

Joanna Koroniewska pochwaliła się w sieci sportowymi butami na grubych podeszwach. Podobne noszą też inne gwiazdy. Trzeba za nie niemało zapłacić.
Marcelina Zawadzka, Joanna Koroniewska

Marcelina Zawadzka, Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska jest bardzo lubianą aktorką. Z powodzeniem prowadzi także swoje social media. Tam dzieli się smutkami i radościami, a także modowymi zdobyczami. Niedawno pokazała buty, które ostatnio stały się bardzo popularne wśród polskich gwiazd.

Zobacz: Marcelina Zawadzka w butach za ponad 4 tysiące złotych. Ociekają luksusem bardziej niż jej sportowe auto

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton. Kto jeszcze nosi podobne obuwie?

Joanna Koroniewska pokazała sportowe buty, które malowniczo nazwała poduszkowcami. Nie jest pierwszą gwiazdą, która tego typu sportowym obuwiem się zachwyciła. W swojej szafie model Louis Vuitton mają również Marcelina Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Rozenek. Za parę trzeba zapłacić około 4 tysiące złotych.

Buty o których mowa mają tyle samo przeciwników, co zwolenników, ale są one jednym z najbardziej lansowanych obecnie trendów. Światowe gwiazdy nie rozstają się ze swoimi chunky sneakers, podobnie jest w przypadku Joanny.

Mam już swoje poduszkowce a teraz znowu odlatuję. Tym razem w kosmos!!
Na starość człowiekowi to się jednak gust zmienia. Dobrze, że nie w każdej materii – napisała Joanna Koroniewska chwaląc się swoimi butami.

Aktorka jak zwykle tryska pozytywna energią, którą zdaje się wszystkich zarażać.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!

Joanna Koroniewska podąża za trendami, więc to, że zakupiła bardzo modny model butów, to nic dziwnego. W jej szafie można znaleźć ubrania z wysokich półek, ale też nie stroni od tych z sieciówek. Najważniejsze, że dobrze we wszystkim wygląda i tak też się czuje.

Jej obserwujący doceniają jej styl i pozytywne nastawienie do świata:

  • Zastanawiam się czy wygodne te buty? Moje zastanowienie jest gdy widzę ta dziwna podeszwę a zarazem buty mi się jakoś dziwnie podobają.
  • No dobra, wszystko wiemy :czad, ładne i boskie, cenę mamy i miejsce zakupu, pytanie: jaki jest komfort noszenia? Są wygodne?
  • Odlotowa ta stylówka – piszą obserwujący.

A wam jak się podoba? Nosi je lepiej niż Marcelina?


Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Marcelina Zawadzka w białym płaszczu wychodzi z Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka w białym płaszczu wychodzi z Pytania na śniadanie

×