Szukaj

Joanna Koroniewska wskoczyła w skórzane spodnie z sieciówki! Właśnie trafiły na mega przecenę

Joanna Koroniewska w spodniach z Reserved

Joanna Koroniewska w spodniach z Reserved

Joanna Koroniewska jak zwykle nie zawodzi. Jej Instagram jest pełen modowych inspiracji. Tym razem pokazała się w świetnych spodniach z sieciówki. Są rewelacyjne, i tanie!

Joanna Koroniewska jest już królową stylizacji z sieciówek. Wyszukuje coraz to nowe perełki, a co najważniejsze, że często są one tanie i z przecen, a co za tym idzie, dostępne dla wielu jej fanek. Niedawno zachwyciła swoich obserwujących świetnymi spodniami z Reserved.

Joanna Koroniewska w spodniach z Reserved. Jak wyglądała?

Pretekstem do fotografii był ostatni dzień przed powrotem do codzienności, po długiej dosyć przerwie świątecznej. Aktorka zwierzyła się, w charakterystycznym dla siebie, rozbrajającym stylu, jak spędziła poniedziałek.

W swobodnej stylizacji, idealnej na zimowy dzień,w miodowym sweterku, w puchowej, długiej kurtce, czapce z pomponem i pasującej do niej szaliku wyglądała bardzo dobrze. Naszą uwagę przyciągnęły jednak spodnie Koroniewskiej. Nie dość, że świetne, to jeszcze bardzo przecenione, można je kupić za zaledwie 59.99 złotych. Do całości założyła botki na płaskiej podeszwie. Idealny strój na wypad na gofry i rurki.

Nie ma to jak zjeść gofra i rurkę przed obiadem. Wspaniały przykład daję moim dzieciom. Miało być pobiegane a na razie co najwyżej jest pospacerowane i to z samochodu i z powrotem. I co to za przykład dla Was. Przynajmniej ściemy nie ma. Za chwilkę robię mam nadzieję pyszny makaron ze szpinakiem a potem zasłużona drzemka.  Dla Mamusi rzecz jasna. W końcu człowiek jutro do pracy a po takim czasie z dziećmi próby teatralne to PRAWIE odpoczynek. U Was też dziś dzień bez motywacji?! – napisała.

View this post on Instagram

Nie ma to jak zjeść gofra i rurkę przed obiadem. ???????????? Wspaniały przykład daję moim dzieciom. Miało być pobiegane a narazie co najwyżej jest pospacerowane i to z samochodu i z powrotem. I co to za przykład dla Was. ????‍♀️????‍♀️Przynajmniej ściemy nie ma. ✌️????Za chwilkę robię mam nadzieję pyszny makaron ze szpinakiem a potem zasłużona drzemka. ???????????? Dla Mamusi rzecz jasna. ????‍♀️W końcu człowiek jutro do pracy a po takim czasie z dziećmi próby teatralne to PRAWIE odpoczynek. ????????U Was też dziś dzień bez motywacji?! #czasemLEŃ #gofry #rurkizkremem #pycha #matkapolka #matkawariatka #szczeżuja #zamiastobiadu???? #motywacja #NIEdzisiaj #najwaznieszezerazem???? #dowborybehappy #????

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Stylizacja i opis niezwykle spodobały się jej obserwującym:

  • Motywacja jest i makaron ze szpinakiem też uwielbiam con spinaci z duża ilością czosnku a potem w kimono
  • Bardzo ładna kurtka. Czy mogę zapytać gdzie taka mogę kupić?
  • U mnie już potrenowane, a zaraz biorę się za obiad dla zgrai 🙂
  • Super te spodnie!
  • Pięknie wyglądasz! Skąd czapka i szalik.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!


Joanna Koroniewska w spodniach z Reserved

Joanna Koroniewska w spodniach z Reserved

Joanna Koroniewska w spodniach z Reserved

Joanna Koroniewska w spodniach z Reserved

Spodnie Reserved - ubrane przez Joannę Koroniewską

Spodnie Reserved - ubrane przez Joannę Koroniewską

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×