Odmieniona Joanna Górska pokazała się po wygranej walce z rakiem! To ona była najpiękniejszą niespodzianką jesiennej ramówki Polsatu

Joanna Górska pokonała raka

Joanna Górska pokonała raka

Joanna Górska na jesiennej ramówce Polsatu 2018

28 sierpnia odbyła się jesienna ramówka Polsatu. W siedzibie stacji zaroiło się od gwiazd, które przybyły pochwalić się swoimi nowymi projektami i podejrzeć, co ciekawego zaplanowali ich znajomi z pracy. Ku radości wszystkich, na ramówce pojawiła się również Joanna Górska, która w zeszłym roku przeszła prawdziwą walkę o życie. Chorowała na bardzo uporczywą i niebezpieczną odmianę raka.

Cały show-biznes kibicował Górskiej. Gdy pochwaliła się czystymi wynikami i oznajmiła, że wygrała z rakiem, radość była niesamowita. Dziennikarka nie ukrywała swojej choroby, od początku mówiła o niej otwarcie, bez skrępowania pokazywała swoje zdjęcia z łysą głową – włosy przegrały walkę z chemioterapią, ale ona nigdy nie traciła pogody ducha.

Na jesiennej ramówce Polsatu prezentowała się zjawiskowo. Zadebiutowała na ściance w krótkiej, zadziornej fryzurce i dwuczęściowym czarnym garniturze, wyszywanym w misterne czerwone wzory.  Do swojej kreacji dobrała czarne szpilki bez palców, poręczną torebkę i delikatną biżuterię, która stanowiła wisienkę na torcie w całym wieczornym looku Górskiej.

Nie sposób było oderwać od niej wzroku. Wyglądała promiennie, kobieco i przede wszystkim zdrowo, co bez wątpienia ucieszy nie tylko jej kolegów z pracy, ale również fanów, którzy przez całą chorobę dzielnie trzymali za nią kciuki.

Minął rok. Rok temu zawalił się mój swiat. Był 20 lipca 2017 roku, najgorszy dzień mojego życia… później przyszły następne i kiedy myślałam, że gorzej już być nie może… okazywało się, że może. Dziś, w dniu rocznicy diagnozy, staram się wspominać te dobre chwile, bo było ich bardzo dużo. Pamiętam jak mój Robert całował mnie w łysą głowę… w jego oczach widziałam tylko miłość, czystą, prawdziwą, taką na którą czeka się całe życie. Tego jak mój Synek mówił mi abym się nie martwiła, kiedy nie byłam w stanie ruszyć się z łóżka, nigdy nie zapomnę. Robert i Kacper, moje oddziały zbrojne na wojnie o życie… Jestem wdzięczna, że koleżanki i przyjaciółki przychodziły do mnie z WIELLKKKIMM uśmiechem, choć do śmiechu nie było. Kiedy pytały co mi przynieść, odpowiadałam: optymizm i radość. Posłuchały, wszystkie… Laura Raab, Paulina Sierakowska, Ela Szymkowska, Aga Gozdyra, Beata Lubecka, Beti Cholewińska, Aga Milczarz, Iwona Szynkowska, Ania Szłabun, Monia Zalewska, Aga Śladowska, Aga Ropiak, Marta Raczek, Ola Włodarczyk, Ewelina Kopic, Asia Pecht, Gosia Słomkowska – dziewczyny, DZIĘKUJĘ. Marcin Radwański, Mariusz Abramowicz, Maciej Stroiński, Marcin Cholewiński, Grześ Śladowski, Andrzej Kocięcki i wielu innych – jesteście super. Marta Gołąb-Kocięcka, Siostro kochana, byłaś ze mną każdego dnia. Mamusiu, dziękuję, że płakałaś tylko wtedy kiedy myślałaś, że nie widzę… dziękuję, że byłaś silna. Paradoksem jest to, że w tym koszmarnym budynku Centrum Onkologii w Warszawie, można nawiązać bardzo głębokie i silne przyjaźnie. Moje onkosiostry (nie wszystkie mogę wymienić, nie wszystkie tego chcą) Ewa Bulisz, Iza Szumielewicz, Hania Leniec, Agnieszka Witko, Magdalena Kuźma, Ewa Olejniczak, Anna Iwaniec, Mira Suchowiejko, Agnieszka Laskowska, Aleksandra Anna D – super, że mamy siebie. Jestem wdzięczna za wszystkie telefony, smsy, maile i wiadomości. To niesamowite jak wielu obcych ludzi stało się bliskimi znajomymi. Dziękuję dr Katarzynie Pogodzie za profesjonalizm i ludzkie podejście. DZIĘKI PANI ŻYJĘ. Dziękuję dr Aleksandrowi Grouse za operację – mistrzowskie cięcie i mała blizna. Jestem w remisji… oby jak najdłużej. Zdjęcie jest z września 2017. #cancer

A post shared by Joanna Górska (@joanna__gorska) on

Wysyp gwiazd na jesiennej ramówce Polsatu: Farna, Wieniawa, Hyży, Sykut, Herbuś, Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Joanna Górska w przejmujących słowach zdradziła jak wyglądała jej walka z rakiem! Jej szczerość ściska za serce! [WIDEO]

Poruszające wyznanie Joanny Górskiej na temat raka! Wciąż boi się, że choroba znów ją dopadnie? „Muszę trzymać rękę na pulsie”


Joanna Górska – jesienna ramówka Polsatu 2018

Joanna Górska – jesienna ramówka Polsatu 2018

Joanna Górska – jesienna ramówka Polsatu 2018

Joanna Górska – jesienna ramówka Polsatu 2018

Joanna Górska – jesienna ramówka Polsatu 2018

Joanna Górska – jesienna ramówka Polsatu 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×