Szukaj

Jill Biden w kreacji inspirowanej ślubną suknią Meghan Markle. Detale mają ogromne znaczenie

Jill Biden

Jill Biden

Jill Biden zaczerpnęła inspirację dla swojej pięknej sukni z kreacji ślubnej Meghan Markle. Jak korzystać ze wzorów, to tylko od najlepszych. Zobaczcie, jaki pomysł się spodobał nowej Pierwszej Damie Ameryki.

Jill Biden po inauguracji Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych pokazała się w przepięknej stylizacji. Miała na sobie suknię i płaszcz koloru kości słoniowej zaprojektowane przez Gabrielę Hearst.

Pierwsza Dama znalazła sposób, by zasygnalizować nadzieję na zjednoczoną Amerykę swoim wyborem. Wygląd zwieńczyła skórzanymi rękawiczkami, również zaprojektowanymi przez Hearst. Wyglądała pięknie, a kolorowa prasa zachwyca się stylizacją nowej rezydentki Białego Domu. Jak się okazuje, kreację zainspirowała suknia ślubna Meghan Markle.

Jill Biden w sukni inspirowanej kreacją ślubną Meghan

Nowa Pierwsza Dama włożyła wyjątkową kreację na zakończenie inauguracji Joe Bidena. Wyglądała rewelacyjnie w wykonanej na zamówienie dwurzędowej kaszmirowej kurtce w kolorze kości słoniowej i dopasowanej sukience autorstwa nowojorskiej projektantki Gabrieli Hearst, której projekty doceniła także księżna Kate.

Ale to specjalne wykończenie ubrania Biden zwróciło uwagę. Dopatrzono się podobieństwa do kultowej już sukni ślubnej Meghan od Givenchy.

Suknia Pierwszej Damy była haftowana w oficjalne kwiaty z każdego stanu i terytorium Stanów Zjednoczonych wzdłuż dekoltu i rękawów z organzy – tak czytamy w komunikacie prasowym projektantki. Podobnie jak piękny welon ślubny Meghan, który został wyhaftowany w narodowe kwiaty każdego z 53 krajów Wspólnoty Brytyjskiej.

Welon Meghan Markle

Welon Meghan Markle

Na dopasowanym płaszczu Biden także znajdowały się kwiaty stanów i terytoriów kraju – naszycie każdej aplikacji wymagało dwóch godzin. Pojawił się także wyszywany na podszewce cytat Benjamina Franklina, który brzmiał:

Powiedz mi, a zapomnę. Naucz mnie, a zapamiętam. Zaangażuj mnie, a się nauczę.

Projektantka Gabriela Hearst ujawniła, że ​​przyjęła przesłanie Jill Biden o jedności jako inspirację dla jej stroju, łącząc wszystkie kwiaty stanowe, aby stworzyć piękną całość.

Jedność daje siłę i jest potrzebna na drodze, która nas czeka – dodała w swoim oświadczeniu.

Zdecydowanie widać inspirację suknią Meghan Markle. Jak się już na kimś wzorować, to tylko na najlepszych.

 


Jill Biden w kreacji inspirowanej suknią ślubną Meghan

Jill Biden w kreacji inspirowanej suknią ślubną Meghan

Jill Biden w kreacji inspirowanej suknią ślubną Meghan

Jill Biden w kreacji inspirowanej suknią ślubną Meghan

Meghan Markle pokazała zdjęcie ze ślubu

Meghan Markle pokazała zdjęcie ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×