Szukaj

Jennifer Lopez pokazała się w zjawiskowej sukni ślubnej. Tylko co to za buty?! Nie wszystkim spodobał się ten wybór

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Jennifer Lopez po raz kolejny pokazała na Instagramie zdjęcia w sukni ślubnej. Kreacja zjawiskowa, tylko buty wzbudziły kontrowersje.

Ostatnio najwięcej szumu w mediach było z powodu rzekomo zerwanych zaręczyn Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. O rozstaniu jednej z najsłynniejszych par show-biznesu rozpisywały się najbardziej poczytne zagraniczne magazyny, powołując się na informatorów z otoczenia gwiazd.

Nic nie wskazywało na to, że w relacji pojawiły się poważne problemy. Jeszcze niedawno J.Lo i A-Rod gościli podczas finału Super Bowl 2021, gdzie nie szczędzili sobie czułości (zdjęcia tutaj). Jednak w piątek 12 marca media obiegły informacje, że to wszystko na pokaz, a oni tak naprawdę przestali się dogadywać i rozeszli się.

Zaraz potem ruszyła fala spekulacji, których sami zainteresowani postanowili nie komentować. Pewne jest to, że w czasie, kiedy sensacyjne informacje obiegły media, Jennifer Lopez kręciła na Dominikanie swój nowy film Shotgun Wedding, a Alex przebywał w Miami.

Magazyn People poprosił o komentarz w tej sprawie. W odpowiedzi dziennikarze usłyszeli, że narzeczeni pracują nad swoją relacją:

Pracujemy nad niektórymi sprawami – powiedzieli we wspólnym oświadczeniu J.Lo i A-Rod, uzyskanym przez periodyk.

Spekulacje przerwano w momencie, gdy media obiegły zdjęcia czułości, jakich sobie nie szczędzili narzeczeni – Rodriguez odwiedził ukochaną na planie filmowym.

Lopez jest bardzo aktywna w social mediach i tam pokazała kolejne zdjęcia w sukni ślubnej. Czyżby nastąpił kolejny zwrot w relacji?

Jennifer Lopez w sukni ślubnej i zadziwiającym obuwiu

Ślubna kreacja J.Lo jest zjawiskowa, tak samo jak ubrana w nią gwiazda. Wszystko pięknie, tylko obuwie nie pasuje do reszty, a przynajmniej tak uważa spore grono internautów. Ciężkie, zabłocone trapery są jak z innej bajki. Skąd taki wybór?

J.Lo znów gra pannę młodą, tym razem w komedii Shotgun Wedding. Perypetie jej bohaterki doprowadziły do tego, że ubrana w suknię ślubną musi walczyć o swoją rodzinę.

O czym jest film Shotgun Wedding?

Shotgun Wedding to amerykańska komedia romantyczna w reżyserii Jasona Moore’a na podstawie scenariusza Marka Hammera i Liz Meriwether. W filmie występują Josh Duhamel i Jennifer Lopez.

Darcy i Tom zapraszają swoje kochane, ale bardzo uparte rodziny na ślub w rajskim miejscu. Nagle jednak życie wszystkich jest zagrożone, gdy goście zostają wzięci jako zakładnicy. Para musi współpracować, aby uratować swoich bliskich – ale najpierw muszą zadbać o to, żeby nie pozabijać się nawzajem.


Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×