Szukaj

Jennifer Lopez jak milion dolarów na premierze filmu „Hustlers”. Już sama torebka przyprawia o zawrót głowy!

Jennifer Lopez na premierze Hustlers

Jennifer Lopez zachwyciła wszystkich na premierze filmu Hustlers. To, że wyglądała, jak milion dolarów, to mało powiedziane. JLo jest jak czyste złoto. Zobaczcie, jak zadała szyku!

Jennifer Lopez pokazała się w pięknej odsłonie podczas otwarcie Festiwalu Filmowego w Toronto oraz premiery filmu Hustlers, w którym zagrała prostytutkę. Gwiazda wyglądała jak bogini!

Zobacz: Gorąca jak wulkan Jennifer Lopez skończyła 50 lat! Z tej okazji wybraliśmy jej najseksowniejsze zdjęcia! Przy piątym wymiękniecie, ale to ostatnie jest największą petardą!

Jennifer Lopez na Festiwalu Filmowym w Toronto

Jennifer Lopez pojawiła się w żółtej, mocno powycinanej kreacji. Błyszczący materiał, miejscami był transparentny, a połysk powodował wrażenie złota. Głęboki V-dekolt i odsłonięte nogi, pokazywały boskie ciało gwiazdy. Nic nie wskazuje na metrykę piosenkarki. Wygląda jak dwudziestolatka. Prosta fryzura, klasyczny bob, w kolorze blond oraz świetlisty, ale wyrazisty makijaż dopełniały stylizacji. Nie można było od niej oderwać wzroku. No i ta torebka! J.Lo zadbała o każdy szczegół – w ręku trzymała plik banknotów dolarowych, taki właśnie kształt miała jej torebeczka. Bardzo oryginalny pomysł.

Zobacz: Takie prezenty dostaje się w Hollywood! Jennifer Lopez od seksownego kochanka otrzymała… Aż nam odebrało mowę z wrażenia!

O czym jest film Hustlers?

Scenariusz filmu Hustlers jest oparty na prawdziwej historii opisanej w artykule, który ukazał się w New York Magazine z 2015 roku. Grupa striptizerek oszukiwała otumanionych alkoholem bogaczy z Wall Street w 2000 roku. Wyreżyserowała go Lorene Scafaria. Jennifer Lopez wciela się w rolę striptizerki i przywódczyni grupy oszustek, które okradają bogatych klientów nocnego klubu. Na potrzeby tej produkcji gwiazda nauczyła się tańca erotycznego i na rurze.

Co piszą internauci na temat stylizacji JLo wybranej na premierę filmu?

Obserwujący gwiazdę nie mają wątpliwości, kto jest królową wieczoru. Zachwytom nie ma końca. Jennifer Lopez rozgrzała fanów do czerwoności.

  • Wow, tylko wow.
  • Niesamowita!
  • Królowa!
  • Jesteś jedyna!
  • Co ty mi robisz?! Wow! – piszą rozentuzjazmowani.

Nie da się ukryć, że JLO wie, jak zrobić szoł. A z wiekiem jest w tym coraz lepsza. Jak wino.

Zobacz: Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

 


Jennifer Lopez na premierze Hustlers

Jennifer Lopez na premierze Hustlers

Jennifer Lopez na premierze Hustlers

Jennifer Lopez na premierze Hustlers

Jennifer Lopez na premierze Hustlers - torebka

Jennifer Lopez na premierze Hustlers - torebka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×