Szukaj

Jennifer Lopez zaprojektowała kolekcję butów. Louboutin i Zanotti mają potężną konkurencję

Jennifer Lopez zaprojektowała kolekcję butów. Gwiazda nie spoczywa na laurach i pomiędzy koncertami, pracą na planie filmowym i nagraniami w studiu spełnia się jako projektantka mody. Oto pierwsza kolekcja luksusowych szpilek artystki. Kiedy trafią do sklepów?
Jennifer Lopez, kolekcja butów

Jennifer Lopez, kolekcja butów

Jennifer Lopez to jedna z popularnych gwiazd muzyki, która od lat króluje na scenie. Jest niezwykle aktywna również poza nią. Regularnie pojawia się na branżowych przyjęciach, bierze udział w pokazach mody – ostatnio w kampanii domu mody Versace. Jej występ podczas Super Bowl wprawił wszystkich w osłupienie. Zarówno formy fizycznej, jak i głosu może jej pozazdrościć niejedna wokalistka. Tym razem jednak J.Lo ma dla fanów sporą niespodziankę, szczególnie będą zachwyceni ci, którzy uwielbiają jej styl.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, źródło: www.dsw.com

Jennifer Lopez zaprojektowała buty

J.Lo tym razem oprócz śpiewu zdecydowała się spróbować czegoś nowego. Podjęła się zaprojektowania kolekcji obuwia, które niebawem zadebiutuje na rynku. Projekt jest wynikiem współpracy gwiazdy z firmą The Camuto Group, która tworzy wspólnie produkty np. z Jessicą Simpson.

Co zaprojektowała celebrytka w swojej najnowszej kolekcji? Otóż fani będą mogli kupić różne modele obuwia. Piosenkarka stworzyła buty, które sama chętnie nosiłaby na co dzień, ale również na scenie. Każda para oddaje jej styl i charakter, podkreśla kobiecość i wyróżnia się z tłumu. Dlaczego akurat buty? Jennifer od zawsze marzyła, by stworzyć coś swojego.

Od początku kariery chciałam zajmować się wszystkim – muzyką, filmem, modą… Ta kolekcja przedstawia trzy miasta, które mnie ukształtowały: Nowy Jork, Los Angeles i Miami. Mam nadzieje, że dzięki niej ludzie będą mogli znaleźć i pokazać wiele stron siebie, pozostając jednocześnie autentycznym. – napisała Jennifer Lopez w oświadczeniu.

Kolekcja Jennifer Lopez będzie miała nazwę JLO JENNIFER LOPEZ. W jej skład wejdą botki, szpilki, sandałki na obcasie i sneakersy. Dostępne w sprzedaży będą  już 9 marca, czyli dzień po święcie kobiet. Kupić je będzie można w sieci Designer Shoe Warehouse przez internet lub stacjonarnie. Jesteśmy bardzo ciekawi efektu współpracy i z niecierpliwością czekamy na kolekcję.


Jennifer Lopez – kolekcja butów

Jennifer Lopez – kolekcja butów

Jennifer Lopez - czy jest łysa?

Jennifer Lopez - czy jest łysa?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×