Szukaj

Obłędnie piękna Jennifer Lopez na prestiżową galę TIME przybyła w zjawiskowej SUKNI ŚLUBNEJ! Istny kosmos!

Jennifer Lopez – gala TIME 100, 2018

Jennifer Lopez – gala TIME 100, 2018

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na gali TIME 100

Jennifer Lopez od lat zalicza się do grona najpiękniejszych kobiet na świecie. Artystka jest również jedną z najbardziej wpływowych kobiet obecnego świata show-biznesu. Nic wiec dziwnego, że jej twarz zdobiła najnowsze wydanie prestiżowego magazynu TIME. Ostatnio J.Lo, w towarzystwie swojego przystojnego Alexa Rodrigueza, zaszczyciła galę TIME 100, na której uhonorowano najbardziej wpływowe osoby 2018 roku.

Uroczystość odbyła się w słynnym Lincoln Center w Nowym Jorku. Zjawiskowa Jennifer Lopez na liście najbardziej wpływowych kobiet świata utrzymuje się już od kilku lat. Mało kto wie, że seksowna artystka prężnie zajmuje się również działalnością społeczną i charytatywną. Na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco. Jednak nawet tak piękna suknia nie przysłoniła jej intelektu i zdrowego podejścia do spraw ważnych.

Jennifer Lopez przyznała, że bacznie obserwuje wszystkie zmiany, które zachodziły w społeczeństwie w ostatnim roku. Odniosła się szczególnie do praw kobiet:

Oglądam to wszystko, co dzieje się z kobietami odnajdującymi swój głos, walczącymi o siebie, całe to podłoże, które zostało stworzone w zeszłym roku i kontynuowane w tym roku… świat się zmienia. Zmienia się dla naszych córek i jesteśmy bardzo podekscytowane spoglądając, dokąd to zmierza – wyjawiła J.Lo.

Najpiękniejsza kobieta świata, nie zapomniała również wspomnieć o swoim życiu prywatnym. Jak wiemy 47-letnia gwiazda jest wreszcie szczęśliwie zakochana w Alexie Rodriguezie, który na gali TIME 100 nie odstępował jej na krok:

 Jesteśmy szczęśliwi prywatnie i zawodowo. Przyszłość jest bardzo jasna i czuję, że oboje dopiero zaczynamy. Zaczynamy nowy rozdział w naszym życiu, w każdy możliwy sposób. I jest to bardzo ekscytujące – z uśmiechem wyznała Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez w sukni ślubnej na gali TIME 100

Jennifer Lopez na gale wybrała fenomenalną cielistą kreację, która przypominała suknie ślubną! Zatem czy przez ten stój chciała wszystkich przygotować na swój ślub z Alexem? Być może właśnie w takiej zjawiskowej kreacji Jennifer już niebawem pojawi się na ślubnym kobiercu z Alexem.

Suknia jest wręcz IDEALNA! Dokładnie odzwierciedla całą Lopez, jest odważna, elegancka, spektakularna i nie biała! Prawdziwe dzieło sztuki krawieckiej!

Sami zobaczcie po prostu cud i miód!

Co za ogień! Jennifer Lopez całkowicie zmieniła swoją fryzurę! W nowej zaskakującej odsłonie pokazała się na okładce magazynu TIME!

Słodkie bobaski Jennifer Lopez wyrosły na prawdziwe gwiazdy show biznesu! Ich najnowsze zdjęcia z seksowną mamą to kosmos!

Jennifer Lopez szykuje dla fanów prawdziwą bombę! Kylie Jenner powinna już pakować swoje zabawki!


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – gala TIME 100, 2018

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – gala TIME 100, 2018

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – gala TIME 100, 2018

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – gala TIME 100, 2018

Jennifer Lopez – gala TIME 100, 2018

Jennifer Lopez – gala TIME 100, 2018

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×