Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna plażowa kreacja Meghan Markle zrobiła furorę! Pokazała więcej ciała niż Kate kiedykolwiek!
Odważna plażowa kreacja Meghan Markle zrobiła furorę! Pokazała więcej ciała niż Kate kiedykolwiek!

Odważna plażowa kreacja Meghan Markle zrobiła furorę! Pokazała więcej ciała niż...

Odważna plażowa kreacja Meghan Markle zrobiła furorę! Pokazała...

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora
Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie...

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Obłędnie piękna Jennifer Lopez na prestiżową galę TIME przybyła w zjawiskowej SUKNI ŚLUBNEJ! Istny kosmos!

Jennifer Lopez – gala TIME 100, 2018Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na gali TIME 100

Jennifer Lopez od lat zalicza się do grona najpiękniejszych kobiet na świecie. Artystka jest również jedną z najbardziej wpływowych kobiet obecnego świata show-biznesu. Nic wiec dziwnego, że jej twarz zdobiła najnowsze wydanie prestiżowego magazynu TIME. Ostatnio J.Lo, w towarzystwie swojego przystojnego Alexa Rodrigueza, zaszczyciła galę TIME 100, na której uhonorowano najbardziej wpływowe osoby 2018 roku.

Uroczystość odbyła się w słynnym Lincoln Center w Nowym Jorku. Zjawiskowa Jennifer Lopez na liście najbardziej wpływowych kobiet świata utrzymuje się już od kilku lat. Mało kto wie, że seksowna artystka prężnie zajmuje się również działalnością społeczną i charytatywną. Na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco. Jednak nawet tak piękna suknia nie przysłoniła jej intelektu i zdrowego podejścia do spraw ważnych.

Jennifer Lopez przyznała, że bacznie obserwuje wszystkie zmiany, które zachodziły w społeczeństwie w ostatnim roku. Odniosła się szczególnie do praw kobiet:

Oglądam to wszystko, co dzieje się z kobietami odnajdującymi swój głos, walczącymi o siebie, całe to podłoże, które zostało stworzone w zeszłym roku i kontynuowane w tym roku… świat się zmienia. Zmienia się dla naszych córek i jesteśmy bardzo podekscytowane spoglądając, dokąd to zmierza – wyjawiła J.Lo.

Najpiękniejsza kobieta świata, nie zapomniała również wspomnieć o swoim życiu prywatnym. Jak wiemy 47-letnia gwiazda jest wreszcie szczęśliwie zakochana w Alexie Rodriguezie, który na gali TIME 100 nie odstępował jej na krok:

 Jesteśmy szczęśliwi prywatnie i zawodowo. Przyszłość jest bardzo jasna i czuję, że oboje dopiero zaczynamy. Zaczynamy nowy rozdział w naszym życiu, w każdy możliwy sposób. I jest to bardzo ekscytujące – z uśmiechem wyznała Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez w sukni ślubnej na gali TIME 100

Jennifer Lopez na gale wybrała fenomenalną cielistą kreację, która przypominała suknie ślubną! Zatem czy przez ten stój chciała wszystkich przygotować na swój ślub z Alexem? Być może właśnie w takiej zjawiskowej kreacji Jennifer już niebawem pojawi się na ślubnym kobiercu z Alexem.

Suknia jest wręcz IDEALNA! Dokładnie odzwierciedla całą Lopez, jest odważna, elegancka, spektakularna i nie biała! Prawdziwe dzieło sztuki krawieckiej!

Sami zobaczcie po prostu cud i miód!

Co za ogień! Jennifer Lopez całkowicie zmieniła swoją fryzurę! W nowej zaskakującej odsłonie pokazała się na okładce magazynu TIME!

Słodkie bobaski Jennifer Lopez wyrosły na prawdziwe gwiazdy show biznesu! Ich najnowsze zdjęcia z seksowną mamą to kosmos!

Jennifer Lopez szykuje dla fanów prawdziwą bombę! Kylie Jenner powinna już pakować swoje zabawki!Co sądzisz o tej stylizacji?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×