Szukaj

Niebywałe! Jennifer Aniston po latach ubrała się tak samo jak za czasów „Przyjaciół”! Te spodnie przeleżały w szafie 20 lat!

Jennifer Aniston Przyjaciele stara stylizacja

Jennifer Aniston Przyjaciele stara stylizacja

Jennifer Aniston ubrała się jak za czasów Przyjaciół

Jennifer Aniston zaskoczyła fanów, pojawiając się na oficjalnej imprezie w obcisłych skórzanych spodniach. Gwiazda wyglądała zupełnie jak Ross z Przyjaciół. Internauci byli zachwyceni jej stylizacją. Zobaczcie zdjęcie!

Choć Jennifer Aniston ma na koncie wiele filmów, dla fanów na całym świecie zawsze najbardziej charakterystyczną rolą gwiazdy będzie rola, którą odgrywała przez wiele lat w serialu Przyjaciele. Produkcję zakończono dawno temu, ale popularność serialu wciąż nie słabnie, a kultowe teksty na zawsze scaliły się z obecną popkulturą. Fani serialu są bardzo spostrzegawczy i potrafią wychwycić najmniejsze nawet powiązania aktorów z legendarną produkcją. Nic więc dziwnego, że byli zachwyceni ostatnią stylizacją Aniston.

Gwiazda pojawiła się na uroczystym otwarciu nowej platformy streamingowej. Jej kreacja przyciągnęła szczególną uwagę z jednego konkretnego powodu – Aniston wystąpiła w bardzo obcisłych skórzanych spodniach. Co w nich wyjątkowego? Do złudzenia przypominały spodnie, w które w jednym z odcinków Przyjaciół wcisnął się Ross. Wybierał się na randkę i próbował zaimponować swojej partnerce, a perypetie tego wieczoru sprawiły, że epizod prędko stał się jednym z najpopularniejszych w serii. Nie trudno się więc domyślić, że wierni fani show natychmiast zalali social media sklejkami, przedstawiającymi screen z serialu i Jennifer na imprezie Apple’a.

Jak myślicie, kto wypadł lepiej? 😉

Jennifer Aniston jest w ciąży z Bradem Pittem? Angelina Jolie będzie wściekła jak zobaczy te zdjęcia!

Angelina Jolie grozi Bradowi więzieniem! Wszystko przez głupotę, którą wywinął z miłości do Jennifer Aniston!

17 lat temu słodka Emma była największą gwiazdą “Przyjaciół”. Jak wygląda dzisiaj?


Jennifer Aniston w skórzanych spodniach na konferencji Apple

Jennifer Aniston w skórzanych spodniach na konferencji Apple

Ross w serialu Przyjaciele w skórzanych spodniach

Ross w serialu Przyjaciele w skórzanych spodniach

Jennifer Aniston i David Schwimmer w 1999 roku

Jennifer Aniston i David Schwimmer w 1999 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×