Natasza Urbańska na pokazie mody jak J.Lo na Super Bowl. Włosy, figura, dodatki… Można się tylko zachwycać!

Natasza Urbańska jak J.Lo

Natasza Urbańska jak J.Lo

Natasza Urbańska na pokazie Paprocki&Brzozowski zachwyciła wyglądem. Jaką stylizację wybrała?

Natasza Urbańska to jedna z najbardziej utalentowanych artystek w polskim show-biznesie. Zadebiutowała w 1993 roku i od tamtego momentu jej kariera nie straciła na rozpędzie.

Jako pierwszy jej talent docenił Janusz Józefowicz. Regularnie obsadzał ją w nowych przedstawieniach muzycznych, a ona chętnie asystowała podczas przygotowań produkcji telewizyjno-teatralnych. Z biegiem czasu zrozumieli, że darzą się nie tylko sympatią, ale i miłością. Dzieli ich spora różnica wieku, ale nie przeszkodziło to parze artystów stworzyć udanej relacji. Zakochani mieszkają razem w pięknym dworku w Jajkowicach. Od 2008 roku są małżeństwem i wspólnie wychowują córeczkę Kalinę.

Nie oznacza to, że Natasza zrezygnowała z nowych wyzwań. Cały czas jest obecna w show-biznesie. Zagrała w ekranizacji głośnej powieści Blanki Lipińskiej 365 dni, a teraz szykuje się do kolejnej roli. To wcielenie może być tym, które już na zawsze wpisze ją w historię polskiego filmu, ma bowiem zagrać legendarną Violettę Villas.

Ona jest ogromną fanką talentu Villas. W swojej karierze miała już okazję zmierzyć się z jej repertuarem. Poradzi sobie z tym świetnie – zdradził informator Super Expressu.

Przypomnijmy, że gdy wcześniej zapytaliśmy was o to, jaka aktorka powinna zagrać Violettę Villas, to wielu czytelników wskazywało w komentarzach właśnie ją. Nie można mieć wątpliwości, że to idealny wybór, patrząc na wszechstronność artystki.

Tymczasem Natasza błyszczała wśród gwiazd na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Jak wyglądała?

Jak wyglądała Natasza Urbańska na pokazie Paprocki&Brzozowski?

Natasza Urbańska zdecydowanie wyróżniała się wśród przybyłych na pokaz gwiazd. Postawiła na biel. W spodniach z rozszerzanymi nogawkami, staniku ze srebrnymi zdobieniami i narzuconej na niego koszuli z transparentnej tkaniny, wyglądała cudnie. Do tego starannie dobrana biżuteria, rozpuszczone włosy z niesamowitą objętością pływające na jej ramiona, powodowały, że porównanie do Jennifer Lopez z Super Bowl nasuwa się samo.

Zdjęcia Nataszy i J.Lo znajdziecie w naszej galerii. Sami zobaczcie, jak pięknie obie wyglądają.


Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

Komentarze

 • Kobieta pisze:

  Z całym szacunkiem, jakoś nie widzę jej w roli Villas. Już bardziej widziałabym Sieklucką. Villas była filigranowa, nieco ekscentryczna, miała niską barwę głosu i duszę dziewczyny z prowincji. Natasza do tego nie pasuje.

  • Gość pisze:

   Willas filgranowa???

  • Gość pisze:

   Poza obfitym biustem i peruką była drobna. Podają, ze miała 164 cm wzrostu. W realu chyba mniej. Anna Cieślak, Michalina Olszańska bardziej by pasowały, a Pani Natasza to kiedyś może Helenę Majdaniec zagrać, ale nie divę z Lewina Brzeskiego.

  • Luiza pisze:

   Oceniasz Nataszę z kompletną ignorancją jej dokonań. Jeśli uważasz, że Natasza nie pasuje do roli Willas, to wpisz w na You Tubie – NATASZA URBAŃSKA w fenomenalnym duecie z VIOLETTĄ VILLAS. Wszystkim osobom niedoceniającym Nataszę, otworzą się oczy. Brawo Natasza!

 • Gośćlili pisze:

  Po retuszach kilogramach tapet doczepianych włosach. to nie sztuka być ładną.J ło też naturalnie wygląda inaczej zwyczajnie co jest widać na jej filmie biograficznym .dopiero po doczepach i reszty jest ladniejsza

 • Kto jeszcze? pisze:

  Natasza, Racewicz(kilka artykułów niżej), czekam na Rodowicz,lepiej-Irena Santor. Jakieś zdjęcia z młodości dla porównania i będzie.

 • Gość - Janusz pisze:

  Śmieszna i sztuczna, ale z parciem na szkło……

 • Gość pisze:

  Doczep z mysiej broszki ! Wstyd
  Wyglada jak szuwarka wędrowniczka
  Jak można tak obrażać JLO ❗️

 • Sarna pisze:

  Nowa moda na cycki w bieliźnie na wierzchu. Żena i traga.

 • Gość pisze:

  Przecież Natasza jest ładniejsza i zgrabniejsza od JLo jest najładniejszaod wszystkich aktorek młodego pokolenia i od celebrytów)

 • Gość pisze:

  jaki kraj taka JLo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×