Pamiętacie skrytykowaną sukienkę Mariny ze ślubu Opozdy? To teraz zobaczcie, jak wyglądała na ślubie przyjaciółki. Sztos?

Marina na ślubie przyjaciółki

Marina na ślubie przyjaciółki

Marina podzieliła się z fanami relacją ze ślubu przyjaciółki. Jaką stylizację wybrała żona Wojtka Szczęsnego? Dlaczego sportowiec jej nie towarzyszył?

Marina bardzo wcześnie zaczęła tworzyć muzykę. Szybko ugruntowała swoją pozycję na rynku, a stała jeszcze bardziej znana, gdy weszła w związek z Wojciechem Szczęsnym, zostając jedną z tzw. WAGs. Piłkarz przyznał, że niełatwo było mu zdobyć zaufanie przyszłej żony. W maju para obchodziła 6. rocznicę ślubu. Miłość kwitnie, a ich rodzinę dopełnił synek, Liam.

Marina ma za sobą dosyć ciężki czas. W grudniu zeszłego roku poinformowała, że musiała przejść operację. Potem mniej udzielała się w mediach społecznościowych. W jednym z wpisów wszystko wyjaśniła:

30 listopada przeszłam operację. Długo czekałam na badanie histopatologiczne, alby odetchnąć z ulgą, że już jest po wszystkim. Bardzo ciężko wracałam do siebie, co tylko pogarszało mój stan emocjonalny, przez co cały czas chorowałam. Dodatkowo doszły ogromne zmiany hormonalne, co wpłynęło bardzo negatywnie na mój stan psychiczny. Otarłam się o depresję i ostatnie miesiące walczyłam o to, aby odnaleźć w sobie spokój, co nie jest łatwe w dobie tego, co dzieje się w Ukrainie. Ta koszmarna wojna pogłębia ataki paniki. Powoli wracam do formy – napisała Marina na swoim Instastories odpowiadając na pytanie jednej z fanek, w którym kobieta pytała o to, dlaczego wokalistka mało udziela się w mediach społecznościowych.

Obecnie wróciła do stałej aktywności na swoim profilu na Instagramie i tryska energią. Widać też, że jest w dobrej formie. Właśnie pochwaliła się zdjęciami ze ślubu przyjaciółki. Jak wyglądała?

Jak wyglądała Marina na ślubie przyjaciółki?

W sobotę odbył się ślub przyjaciółki Mariny. Wokalistka nie omieszkała udokumentować imprezy. Na Instastory wrzuciła kilka nagrań, na których dotrzymuje pannie młodej towarzystwa w ostatnich chwilach przed wyjściem za mąż, dba, żeby nie zabrakło jej szampana oraz pomagała założyć suknię ślubną.

Pokazała także, jak wyglądała podczas uroczystości. Tym razem nie była to kiecka z sieciówki, jak pisali o jej kreacji na ślubie Opozdy i Królikowskiego, internauci, a projekt Patrycji Kujawy. Niebieską cekinowa mini z pierzastymi rękawkami, Marina uzupełniła przezroczystymi szpilkami.

Na ślubie, z niewiadomych powodów, nie towarzyszył jej Wojtek Szczęsny. Dała jednak wyraz tęsknoty za mężem, doklejając jego twarz do zdjęcia weselnego stołu:

Tęsknię – napisała.

Zdjęcia stylizacji Mariny znajdziecie w naszej galerii. Jak wam się podobał jej strój?


Marina wspomina kreację ze ślubu Opozdy i Królikowskiego

Marina wspomina kreację ze ślubu Opozdy i Królikowskiego

Marina na ślubie przyjaciółki

Marina na ślubie przyjaciółki

Marina na ślubie przyjaciółki

Marina na ślubie przyjaciółki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×