Czy to wojownicza syrena? Nie, to Małgorzata Rozenek na Balu Fundacji TVN! Jaka odważna stylizacja

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Balu Fundacji TVN. Nowa prowadząca Dzień Dobry TVN zachwyciła wyglądem. Jaką stylizację wybrała na wieczór?

Małgorzata Rozenek w ostatich latach wyrosła na jedną z największych gwiazd telewizji i ulubienicę widzów. W ostatnim czasie udało jej się dołączyć do obsady programu Dzień Dobry TVN. Tym samym ugruntowała swoją pozycję gwiazdy stacji. Niedawno zwierzyła się naszej reporterce:

Moim największym sukcesem jest moja rodzina, a największym sukcesem zawodowym? Ten sukces jeszcze jest przede mną. Bardzo doceniam to wszystko, co udało mi się zrobić przez 10 lat na rynku medialnym w Polsce, bardzo doceniam to, że moja droga poprowadziła mnie w taki sposób, w jaki chciałam żeby to było i w jaki wkładałam wysiłek, ale jeszcze tyle przede mną. Mam jeszcze apetyt na więcej. Teraz skupiam się przede wszystkim na tym, żeby Dzień Dobry TVN było coraz lepsze, żeby dawać z siebie jeszcze więcej programowi, żeby program oglądał się dobrze nie tylko dlatego, że nasza para jest nowością, tylko dlatego, że ludzie będą chcieli nas oglądać. Więc nad tym pracujemy.

Jak się czuje kilka dni po debiucie w śniadaniówce?

Zaczęłam w ogóle pamiętać, co się dzieje. Debiut kosztował mnie tyle emocji, że niewiele z niego pamiętam. Drugi występ już był dużo spokojniejszy, ale też był w takiej sytuacji, gdzie dzień wcześniej ogłoszono śmierć królowej Elżbiety, to był bardzo specyficzny odcinek, bardzo mi zależało, żeby nie epatować moim naturalnym entuzjazmem. Podczas trzeciego zaczęłam czuć, jak chcę, żeby to wyglądało. Krzysztof mi na to pozwala. Żebym raz była spokojniejsza, raz bardziej żywiołowa. To jest naprawdę jego bardzo duża zaleta. Ja już planuje każdy kolejny występ, przygotowuje się, coraz lepiej znam choreografię studia. To też jest bardzo ważne. Jak wiesz ile potrwa przemieszczenie się, to daje to możliwość skupienia się na innych rzeczach.

Małgorzaty Rozenek nie mogło zabraknąć podczas wydarzenia, jakim jest Bal Charytatywny TVN. Jak wyglądała?

Jak wyglądała Małgorzata Rozenek na Balu Fundacji TVN?

Małgorzata Rozenek słynie z tego, że na każde wyjście jest perfekcyjnie przygotowana i zawsze idealnie dopasowuje stylizacje do sytuacji. Na charytatywnym balu Fundacji TVN pojawiła się w dwuczęściowej sukience, o kroju syrenki, z bogatym dołem. Zdobiony gorset przypominał złotą zbroję i idealnie kontrastował z kobaltową spódnicą. Włosy Małgosia spięła w wysokiego kucyka. Radek Majdan postawił na klasykę.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Bal Fundacji TVN 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Bal Fundacji TVN 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Bal Fundacji TVN 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Bal Fundacji TVN 2022

Małgorzata Rozenek - Bal Fundacji TVN 2022

Małgorzata Rozenek - Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×