Szukaj

Wyjątkowo skromna stylizacja Melanii Trump. Powód był szczególny

Melania Trump na obchodach 17 rocznicy zamachu na WTC

Choć w ich małżeństwie może nie dziać się zbyt dobrze, obowiązki publiczne nadal pełnią razem. Zwłaszcza w tak ważny dla Amerykanów dzień, jak 11 września. Melania Trump została przyłapana podczas podróży do Pensylwanii, w towarzystwie Donalda Trumpa. Parę widziano na lotnisku w bazie wojskowej Joint Base Andrews. Wybierali się do Johnstown, a później do Shanksville. Po co?

11 września nastąpił jeden z najgorszych i najbardziej przerażających ataków terrorystycznych na świecie. WTC zostało zaatakowane przez ekstremistów – samoloty uderzyły również w Pentagon, a ostatni z nich rozbił się właśnie w Shanksville. Pasażerowie zorientowali się co jest grane i próbowali dobić się do kabiny pilotów, w której zabarykadowali się porywacze wysłani przez Al-Kaidę. United Air 93 miał być prawdopodobnie czwartym “pociskiem”, który miał uderzyć w strategiczne dla Ameryki miejsce – Biały Dom. Ostatecznie spadł na ziemię w Shansville. Zginęło 40 osób i 4 porywaczy.

To właśnie tam, z okazji kolejnej rocznicy zamachu dokonanego 11 września udali się Melania i Donald. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych zaskoczyła swoją skromną kreacją, ale okazja wymagała od niej powściągliwości. Zdecydowała się więc na ciemnogranatowy płaszcz obszyty białą nicią. Stylizacja podkreśliła jej figurę dzięki paskowi w talii i nie rzucała się w oczy. Do płaszcza Melania dobrała szpilki i torebkę w identycznym kolorze.

Jak wam się podoba w tak skromnym zestawie?

Teraz to Melania Trump wywinie numer Donaldowi. Wszyscy przyglądają się z niedowierzaniem

Miało być grzecznie, a wyszło super sexy. Jędrnymi piersiami Melanii Trump ekscytuje się cały świat!

Donald Trump upokorzył Melanię w najbardziej obrzydliwy sposób. Zdradził ją z gwiazdą porno, groził deportacją, a teraz jeszcze to!


Jak oceniasz tę stylizację Melanii Trump?

×