Szukaj

Paparazzi tego nie uchwycili. Księżna Kate na świąteczne spotkanie do królowej włożyła obłędną suknię

Księżna Kate wraz z rodziną wzięła udział w tradycyjnym, świątecznym lunchu zorganizowanym w Pałacu Buckingham. Żona księcia Williama wyglądała zjawiskowo w wybranej na tę okazję sukience.
Księżna Kate – świąteczny lunch u królowej

Księżna Kate – świąteczny lunch u królowej

Księżna Kate, razem z księciem Williamem i dziećmi, zjawiła się na tradycyjnym świątecznym lunchu u królowej Elżbiety II. Wyglądała niezwykle w wybranej na tę okazję stylizacji.

Księżna Kate na lunchu u królowej – jak wyglądała?

Święta Bożego Narodzenia, to czas, na który Pałac Buckingham przygotowuje się już od miesięcy. Królowa Elżbieta II już w sierpniu zaczyna wypisywać kartki z życzeniami, które trafiają do jej rodziny, współpracowników, znajomych.

Jedną z królewskich tradycji jest świąteczny lunch, który odbywa się na tydzień przed Bożym Narodzeniem. Mogą w nim uczestniczyć wyłącznie osoby zaproszone przez samą królową.

Z okazji tego wydarzenia, księżna Kate wybrała zjawiskową sukienkę. Wygląda na to, że księżna Cambridge jest fanką klasycznej kraty podczas corocznych świątecznych stylizacji. Po raz kolejny wybrała taką tkaninę, kiedy przybyła na środowy obiad.

Kamery uchwyciły Kate przybywającą do Pałacu Buckingham w sukience jednej ze swoich ulubionych projektantek, Emilii Wickstead. W kraciastej kreacji z charakterystycznym białym kołnierzykiem i bufiastymi rękawami wyglądała bardzo odświętnie.

Księżna Kate i książę William - świąteczne przyjęcie u królowej Elżbiety II

Księżna Kate i książę William – świąteczne przyjęcie u królowej Elżbiety II

Suknia jest plisowaną szyfonową kreacją midi, która kosztuje 1920 funtów, czyli około 9700 złotych – choć obecnie jest w sprzedaży za 768 funtów, czyli około 3900 złotych.

Kate dopełniła swojego wyglądu ulubionymi perłowymi kolczykami w kształcie kwiatków, które często wybiera na specjalne okazje. Cavalfiore Pear Studs są autorstwa brytyjskiej projektantki biżuterii Cassandry Goad, a Kate nosiła je na chrzcie księcia Louisa w 2018 roku. Każda perła jest w parze z diamentem. Biżuteria ta warta jest 4360 funtów, czyli 22 000 złotych.

Sukienka księżnej Kate

Sukienka księżnej Kate

Książę William i Kate przybyli na lunch osobnymi samochodami. Kate przyjechała z księciem Louisem i księżniczką Charlotte, a William razem księciem Georgem. Bez wątpienia fani byli zachwyceni widokiem wszystkich dzieci książąt Cambridge, a zwłaszcza małego Louisa w uroczym świątecznym swetrze.

Zobacz: Jest skandal. Księżna Kate z pogardą potraktowała księcia Williama. Wszystko zarejestrowała kamera [WIDEO]

Zobaczcie też, jak księżna Kate prezentowała się na planie świątecznego show. Zdjęcia w galerii.


Księżna Kate – świąteczny lunch u królowej

Księżna Kate – świąteczny lunch u królowej

Sukienka księżnej Kate

Sukienka księżnej Kate

Księżna Kate i książę William w programie telewizyjnym

Księżna Kate i książę William w programie telewizyjnym

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×