Irina Shayk pokazała, jak dba o cerę po przebudzeniu. To sprawdzona, rosyjska metoda. Aż mamy ciarki od patrzenia

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk podzieliła się z internautami swoimi rutynowymi, porannymi zabiegami, które powodują, że od lat niezmiennie zachwyca urodą. Wśród nich sprawdzona, rosyjska metoda.

Irina Shayk przyszła na świat w rosyjskim mieście Jemanżelinsk. Jej mama była nauczycielką muzyki w przedszkolu, a tata górnikiem. Niestety, ojciec modelki zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Jej matka podjęła dodatkową pracę, by utrzymać siebie i córki, bo Shayk ma starszą siostrę, nie mniej od niej piękną Tatianę.

Modelka od lat plasuje się w czołówce najseksowniejszych kobiet świata i najbardziej wziętych przedstawicielek branży modowej. O jej względy zabiegali najwięksi przystojniacy – spotykała się z Cristiano Ronaldo, a potem udało się skraść jej serce Bradleyowi Cooperowi.

Prywatnie wychowuje małą Leę, córkę Coopera. Mimo że urodziła prawie 4 lata temu, jej figura jest nienaganna. Aż trudno uwierzyć, że ma 35 lat. Irina od wielu już lat jest na topie i pojawia się w kampaniach u największych tuz mody. Widać ją na okładkach, a także w reklamach. Jest bardzo zajęta, a swoją popularność eksploatuje na wszelkie sposoby. Dzięki nienagannej urodzie jest inspiracją dla milionów kobiet.

Jak dba o urodę? Podzieliła się z internautami krótki wideo, na którym widać jej poranną rutynę.

Irina Shayk pokazała poranne zabiegi

Na Instagramie Iriny pojawił się filmik, na którym modelka pokazuje, jak o poranku dba o urodę. Zaczyna od prysznica. Potem szczotkuje włosy ukochaną szczotkę. Kiedy są gotowe, przytrzymuje je opaską i zabiera się za twarz. Ma całą serię ulubionych kosmetyków. Zaczyna jednak od takiego, który nawiązuje do sprawdzonej, rosyjskiej metody na pobudzenie skóry. Brr… Aż zrobiło się nam zimno od samego oglądania tutorialu.

Jest to kula lodowa, w której zawarte są zbawienne dla cery składniki, między innymi woda z ogórka i rumianek. Po wyjęciu z zamrażalnika wystarczy wymasować twarz orzeźwiającym chłodem, co z energią zaprezentowała w nagraniu. Nie każdy będzie miał tyle odwagi co śliczna Rosjanka, ale efekty, trzeba przyznać, są imponujące.

To naprawdę zimne. Dokładnie, całą twarz. Nie zapomnij o podródku. To naprawdę działa, uwierz mi – mówi modelka. – Tak właśnie wygląda pobudka w Rosji.

Potem następuje cała seria kremów i serum. Irina narzeka na suche usta, więc funduje im maskę, a potem okład ze złota. Cała poranna rutyna zajmuje Shayk niecałe 6 minut.

Patrząc na jej nieskazitelną urodę, nie sposób nie uwierzyć, że pokazane zabiegi są nieskuteczne. Pozostaje brać przykład z Iriny.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×