Jagoda Judzińska z Top Model 5 już pozbyła się znienawidzonej fryzury. Jak wygląda teraz?

Jagoda Judzińska, uczestniczka Top Model 5 (fot. mat. pras.)

Jagoda z „Top Model” znowu jest blondynką

Jagoda Judzińska, która jako druga odpadła wTop Model 5„, była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu. Niestety, nie poszło jej dobrze w ostatniej sesji zdjęciowej. Zraziła do siebie fotografa, a potem i jury, swoją roszczeniową, czy wręcz gwiazdorską postawą.

Jagoda ma silny charakter i określoną wizję siebie, dlatego nie chciała się zgodzić na rozbierane zdjęcia w ostrzejszym klimacie. A wcześniej, w odcinku z metamorfozami, protestowała przeciwko rudym włosom (zobacz: Top Model 5: wielkie metamorfozy uczestników). I choć nie ukrywała rozczarowania odejściem z show, domyślamy się, że ucieszyła ją możliwość powrotu do dawnej blond fryzury.

Judzińska pojawiła się w „Dzień dobry TVN, aby opowiedzieć nie tylko o udziale w „Top Model”, ale też o chorobie, na którą cierpi, bielactwie. Przy okazji zaprezentowała blond fryzurkę. Najwyraźniej w tym kolorze czuje się najlepiej.

Zobacz także: Top Model 5, odcinek 5: naga sesja. Kto był najsłabszy?

Jagoda Judzińska, uczestniczka Top Model 5 (fot. Dziendobry.tvn.pl)

Jagoda Judzińska, uczestniczka „Top Model 5”, znowu jest blondynką. Była gościem „Dzień dobry TVN”, gdzie opowiadała o chorobie, na którą cierpi – bielactwie (fot. Dziendobry.tvn.pl)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×