Szukaj

Izabela Janachowska eksponuje ogromny ciążowy brzuszek w błękitnej sukience. Wygląda jak Dobra Wróżka!

Izabela Janachowska oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Synek gwiazdy pojawi się na świecie lada dzień - świadczą o tym pokaźne ciążowe krągłości. W ostatniej stylizacji podkreśliła je obcisłą błękitną sukienką. Wyglądała przepięknie!

Izabela Janachowska lada dzień powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda i jej ukochany oczekują narodzin syna – płeć wyjawili na uroczym nagraniu kilka dni temu. Odbyło się nawet wystawne, bardzo luksusowe baby shower, oczywiście obowiązkowo z błękitnymi słodkościami i dekoracjami. Nie da się ukryć, że ciąża bardzo Janachowskiej służy, a “zabobony” dotyczące płci dziecka zdają się sprawdzać w stu procentach. Gwiazda wygląda piękniej niż kiedykolwiek, jest promienna i nieustannie się uśmiecha.

Moda ciążowa również nie jest jej straszna. W stylizacjach bez problemu zakasowałaby nawet Meghan Markle. Wystarczy spojrzeć na jej najnowszy look. Izabela pojawiła się na konferencji targów ślubnych, których została ambasadorką od stóp do głów w błękitach. Postawiła na obcisłą sukienkę ze skromnym rozcięciem na udzie i bardzo oryginalnym dekoltem. Ciążowy brzuszek był przepięknie wyeksponowany i grał pierwsze skrzypce. Do swojej kreacji Janachowska dobrała marynarkę w identycznym odcieniu oraz niebieską torebkę. Błękity przełamała beżowymi szpilkami.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? 😉

Zobacz: Izabela Janachowska wyprawiła baby shower! Kolor dekoracji mówi wszystko o płci dziecka – syn czy córka?

Zobacz: Izabela Janachowska z pięknym ciążowym brzuszkiem wdzięczy się do obiektywu. Takiej sesji nie miała nawet Kim Kardashian!

Zobacz: Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka! Zrobiła to w niezwykle oryginalny sposób [WIDEO]


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×