Szukaj

Izabela Janachowska kusi na plaży w stroju z H&M. Żona milionera ubrała się za grosze, a wygląda luksusowo

Iza Janachowska

Izabela Janachowska wypoczywa z rodziną na urlopie. Gwiazda korzysta z uroków słonecznej Hiszpanii. Przy okazji chwali się zdjęciami w pięknym stroju. Okazuje się, że kupiła go w popularnej sieciówce.

Izabela Janachowska to najbardziej ceniona i rozchwytywana wedding plannerka w Polsce. Niestety trwająca pandemia koronawirusa zmusiła ją do nieplanowanej przerwy w pracy. Ze względu na kwarantannę musiała odwołać wiele panów, między innymi przełożyć chrzest swojego synka. Mały Christopher przyszedł na świat 10 maja i w tym roku świętował również swoje pierwsze urodziny.

Iza, jak na specjalistkę od przyjęć przystało, planowała spektakularną uroczystość. Przygotowała na tę okazję mnóstwo balonów i ozdób. Na stole pojawił się czteropiętrowy tort z ulubionym bajkowym motywem solenizanta. Zaraz po urodzinach odbył się również chrzest chłopczyka. Po zniesieniu obostrzeń plannerka mogła z czystym sumieniem zorganizować uroczystość w towarzystwie rodziny. Nic nie było tu przypadkowe, nawet data została wybrana z wielką rozwagą. Po tym niezwykle emocjonującym czasie rodzina postanowiła wybrać się na urlop do słonecznej Hiszpanii.

Izabela Janachowska kusi na plaży w stroju z H&M. Za ile można go kupić?

W trakcie urlopu Janachowska nie zapomina o swoich fanach i co rusz wrzuca zdjęcia, na których prezentuje swoją nienaganną sylwetkę. Wygląda na nich niczym hollywoodzka gwiazda. Jednak na swoje stylizacje wcale nie wydaje zbyt wiele. Strój kąpielowy, który ostatnio zrobił furorę na Instagramie, kupiła za grosze i to w sieciówce. Ile za niego zapłaciła?

Idealny kostium na wakacje w H&M znalazła wcześniej Małgorzata Rozenek. Wybrała model jednoczęściowy za niecałe 140 złotych. Izabela natomiast skusiła się na piękny i seksowny dwuczęściowy strój. Dół od bikini z wysokim stanem kupimy za zaledwie 39,99 złotych, a góra na jedno ramię z miseczkami podtrzymującymi biust to wydatek rzędu 69,99 złotych.

Internautki już pokochały ten złoty kostium, dlatego warto się spieszyć z jego kupnem. I nic w tym dziwnego, gdyż trudno oderwać wzrok od i Izabeli prezentującej w nim swoją nienaganną figurę.


Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Strój Izabeli Janachowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×