Szukaj

Ivanka Trump podkrada pomysły Melanii! Właśnie skopiowała jej historyczną stylizację!

Melania Trump, Ivanka

Ivanka Trump inspiruje się Melanią Trump?

Ivanka Trump postanowiła zmienić swój styl? Córka Donalda Trumpa znana jest z seksownych i często dość odważnych kreacji. Nie oszczędza też na ubraniach, co ostatnio spotkało się z krytyką ze strony Amerykanów. Podczas wystąpienia w Niemczech wywołała więc spore zamieszanie swoją stylizacją. Dlaczego? Wyglądała niemal jak macocha, Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych Melania Trump! Co założyła? Zobaczcie zdjęcia!

Melania Trump to klasa sama w sobie. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych słynie ze swojego nienagannego stylu, eleganckich kreacji i bardzo przemyślanych stylizacji, które sprawiają, że na całym świecie uznawana jest za ikonę mody. Żona Donalda Trumpa niemal nigdy nie jest krytykowana za swoje outfity – nic dziwnego, że po ostatniej wpadce ze zbyt frywolną sukienką Ivanka Trump postanowiła wziąć przykład ze swojej macochy. Jeśli przykładem można nazwać skopiowanie jej flagowej stylizacji.

Podczas wizyty w Niemczech, Ivanka postanowiła spróbować czegoś nowego. Zaufana doradczyni swojego ojca porzuciła odważne sukienki na rzecz ciemnej marynarki i ołówkowej spódnicy z tego samego kompletu. Marynarka ozdobiona była fałszywymi kieszonkami na wysokości talii oraz kilkoma dużymi guzikami na biuście. Nie miała dekoltu, odznaczała się za to wyjątkowo wysokim kołnierzykiem. Spódnica podkreślała sylwetkę i kończyła się tuż za kolanem, a zestawiono ją z czarnymi szpilkami na niskim obcasie. Look zamykała elegancka fryzura i delikatny makijaż.

Nie przypomina wam to czegoś błękitnego, co miała na sobie Melania Trump w dniu zaprzysiężenia Donalda na prezydenta USA?

Melania Trump porzuciła Donalda Trumpa w Walentynki! Wystrojona jak laleczka Pierwsza Dama wolała młodsze towarzystwo

Za taką Melanią Trump tęskniliśmy! Zjawiskowa stylizacja i promienny uśmiech. Znowu błyszczała jak diament

Kiedy on tak przytył?! Donald Trump musi schudnąć! Lekarz bije na alarm!


Melania Trump czy Ivanka Trump? Która ma lepszy styl?

×