Szukaj

Melania Trump wybuchłaby śmiechem na widok takiej stylizacji. Modowy koszmar w wydaniu 70-letniej byłej żony Donalda!

Ivana Marie Trump, to amerykańska bizneswoman, pisarka i modelka czeskiego pochodzenia. Bardziej znana jest jednak z tego, że jest byłą żoną 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Ostatnio pojawiła się w Sait-Tropez w zadziwiającej stylizacji! Zobacz, co spowodowało falę krytyki.
Ivana Trump w czerwonej sukni

Ivana Trump w czerwonej sukni

Ivana Trump przechadzała się ulicami francuskiego kurortu. Postanowiła, że po rozstaniu z kochankiem, Rossano Rubicondi, będzie miała „wspaniałe lato”. Wydaje się, że właśnie realizuje swój plan, rozkoszując się urokami nadmorskiego kurortu. 

Obserwatorów zszokowała jednak stylizacja Ivany. Pojawiła się bowiem w eleganckiej, czerwonej, koronkowej sukni i błyszczących srebrnych szpilkach. Chyba bardzo lubi tę kreację, gdyż po raz kolejny sfotografowano ją we wspomnianym outficie. Rok wcześniej nosiła kreację na pokazie swojego przyjaciela Gianluc’i Mech’a w Nowym Jorku, dodając tylko inne detale. 

Blond włosy Ivana uczesała w charakterystyczną dla niej fryzurę przypominającą ul. Całość dopełniła długimi, pomarańczowymi koralami i wiszącymi kolczykami. W ręku niosła srebrną kopertówkę, która pasowała do jej butów. Spacerowała z przyjaciółką, wydając się kompletnie zadowolona z wizerunku. 70-letnia kobieta prezentuje mocno przerysowany styl. Wydaje się, że była modelka, dawna ikona mody, zatraciła dawne wyczucie.

Niestety wspomniana stylizacja nie prezentuje się zbyt dobrze i z pewnością wzbudziła uśmiech politowania na twarzy obecnej pani Trump.

Zobacz: Agata Duda swoim stylem powaliła światowe media na kolana! Takich komplementów nie słyszała nawet Melania Trump! Wielki sukces naszej Pierwszej Damy!

Zobacz: Prawie 70-letnia Ivana Trump chwali się nogami w kwiecistej mini. Odważnie!

Zobacz: Ivana Trump wyciąga publicznie brudy Kim Kardashian! „Nic gorszego niż bogate, rozpuszczone bachory”


Ivana Trump w sukni sprzed roku

Ivana Trump w sukni sprzed roku

Ivana Trump i Donald Trump

Ivana Trump i Donald Trump

Ivana Trump pomyka z byłym mężem - Rossano Rubicondi

Ivana Trump pomyka z byłym mężem - Rossano Rubicondi Ivana Trump pomyka z byłym mężem - Rossano Rubicondi Ivana Trump pomyka z byłym mężem - Rossano Rubicondi Ivana Trump pomyka z byłym mężem - Rossano Rubicondi

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×