Szukaj

Irina Shayk ubrała się jak Michał Szpak trzy lata temu! W luksusowym butiku kupiła prawie to samo, co polski gwiazdor w H&M

Irina Shayk na okładce nowego numeru niemieckiej edycji Vogue'a pozuje ubrana podobnie do Michała Szpaka. Uwagę przykuwa marynarka, niemal identyczna jak ta, w której polski piosenkarz pojawił się na nagraniu telewizyjnego show.
Irina Shayk, Michał Szpak

Irina Shayk, Michał Szpak

Irina Shayk plasuje się w czołówce najsłynniejszych ikon stylu naszych czasów. Gwiazda zawsze zachwyca nienagannym wyglądem. Jej urodę doceniło już wiele popularnych marek. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w kampaniach Versace czy Burberry. Teraz twarz seksownej Rosjanki zdobi aż trzy okładki urodzinowego wydania niemieckiej edycji magazynu Vogue.

Irina wzięła udział w sesji z okazji 40-lecia popularnego pisma. Gwiazda pojawiła się na czołówkach w trzech różnych stylizacjach. Możemy podziwiać ją w kapeluszu i czarnym topie, białej koszuli odsłaniającej brzuch oraz w luksusowej czarnej marynarce zdobionej licznymi srebrnymi aplikacjami. Szczególnie ostatni komplet zasługuje na uwagę, a to za sprawą znajomo wyglądającej części garderoby.

Zobacz: Córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk zadebiutowała na salonach. Jej podobieństwo do ojca jest powalające

Irina Shayk i Michał Szpak w podobnych marynarkach. Gdzie je kupili?

Podobną marynarkę do tej, którą ma na sobie Irina, miał Michał Szpak. Gwiazdor wystąpił w niej w 2016 roku podczas swojego roastu nagranego w ramach programu Kuby Wojewódzkiego. Podobnie jak Shayk, dobrał do niej białą koszulę i czarne spodnie. W przeciwieństwie do modelki rozpuścił swoje piękne włosy. Różni ich coś jeszcze.

Irina Shayk w marynarce Balmain na okładce Vogue'a

Irina Shayk w marynarce Balmain na okładce Vogue’a

Ubranie Iriny pochodzi z nowej kolekcji luksusowego domu mody Balmain, z kolei Michał nabył je w popularnej szwedzkiej sieciówce H&M. Produkt trafił do wybranych sklepów i był dostępny w limitowanej ilości egzemplarzy. Niestety nie jest już dostępny w sprzedaży, przez co ma wartość kolekcjonerską.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan ma identyczne buty jak Kinga Rusin, tylko tańsze! Kupiła je w Zarze i zapłaciła niewiele. Będą hitem aż do wiosny!

Michał Szpak - roast Michała Szpaka w TVN

Michał Szpak w marynarce z H&M Studio

Nie jest to pierwszy raz, kiedy zagraniczna gwiazda wygląda niemal identycznie jak Michał Szpak. Swego czasu podobnie do polskiego wokalisty ubierała się Conchita Wurst.

Zobacz: Conchita Wurst zmienia się w zastraszającym tempie! Na najnowszych fotkach wygląda jak klon Michała Szpaka!

Conchita Wurst jak Michał Szpak

Conchita Wurst jak Michał Szpak


Irina Shayk – okładka niemieckiego Vogue'a

Irina Shayk – okładka niemieckiego Vogue'a

Irina Shayk – okładka niemieckiego Vogue'a

Irina Shayk – okładka niemieckiego Vogue'a

Irina Shayk w marynarce Balmain na okładce Vogue'a

Irina Shayk w marynarce Balmain na okładce Vogue'a

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×