Szukaj

Sroga mentorka z „Projektu Lady” zmieniła się w demona seksu! Nie poznacie jej na nowych zdjęciach! Jest ogień!

Irena Kamińska-Radomska przybyła w czwartek na konferencję Projekt Lady 4. Mentorka zaskoczyła chyba wszystkich zgromadzonych. Na ściance stroiła różne miny kokietując fotoreporterów. Kobieta nigdy wcześniej nie była tak odważna w blasku fleszy!
Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Kolejna edycja Projekt Lady wystartuje już w najbliższy poniedziałek, 20 maja. TVN wyemituje czwartą odsłonę programu, który stale cieszy się sporym zainteresowaniem. Dużą rolę odgrywają w tym nie tylko gospodyni i mentorki, które owocnie promują show, ale także uczestniczki. Kolejna trzynastka dziewczyn zostanie zamknięta w pałacyku w Rozalinie, gdzie będą uczuć się podstawowych zasada savoir-vivre i przejdą niebywałe metamorfozy po okiem specjalistów.

W czwartkowe przedpołudnie, w centrum Warszawy odbyła się konferencja programu. Wśród gości pojawiły się wszystkie dotychczasowe zwyciężczynie: Patrycja Wieja, Roksana Gac oraz Magdalena Lubacz. Nie mogło tam zabraknąć także prowadzących. Małgosia Rozenek weszła ubrana cała na biało. I choć większość oczu skierowana była właśnie na nią, widownię zabierała jej Irena Kamińska-Radomska.

Mentorka zaskoczyła wszystkich zgromadzonych. Była radosna jak nigdy wcześniej. Niegdyś spokojna, sztywna, momentami nudna kobieta, dzisiaj w blasku fleszy czuła się jak ryba w wodzie. Zaprezentowała się w mocno różowej sukience, zawiązanej w talii paskiem na kokardę. Ponadto gwiazda zrzuciła okulary i założyła soczewki, co zdecydowanie odjęło jej kilka lat. Pochwaliła się także swoimi długimi włosami i zgrabnymi nóżkami.

Myślicie, że marzy jej się kariera pierwszoligowej celebrytki? Z takim zachowaniem i kokietowaniem fotoreporterów może jej się to udać! Oj, Gosi Rozenek rośnie potężna konkurencja!


All-ONS_1063723117-DDWAll-ONS_1063723120-DDW
All-ONS_1063723123-DDW

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×