Modowa wpadka Idy Nowakowskiej na finale Miss Polonia 2022. Mały szczegół, a robi wielką różnicę

Ida Nowakowska na Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska na Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska zasiadła w gronie jurorów podczas finału Miss Polonia 2022. Gwiazda TVP zaliczyła modową wpadkę. Zdjęcia.

Ida Nowakowska od dziecka była zainteresowana sztuką. Wcześnie zaczęła uczęszczać na lekcje tańca, który okazał się jej wielką pasją. Opanowała umiejętność perfekcji, dzięki czemu z sukcesami uczestniczyła w wielu konkursach. Potem zapisała się na aktorstwo na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Jako studentka poznała przyszłego męża, Jacka Herndona. Początki związku były niełatwe, a tancerka trzykrotnie zerwała zaręczyny z mężczyzną, co było związane z jej zawirowaniami życiowymi i rozterkami uczuciowymi.

W końcu jednak wszystko się ułożyło i w 2015 roku Ida i Jack wzięli ślub. W maju ubiegłego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, uroczy synek Maks. Nowakowska często pokazuje go w social mediach, a nawet niekiedy zabiera do pracy w TVP, bo bardzo szybko wróciła na ekrany.

W ostatnich latach Nowakowska robi spektakularną wręcz karierę w Telewizji Polskiej. Jako prezenterka występuje tam w formatach, takich jak: Pytanie na śniadanieDance Dance Dance i The Voice Kids. Widzowie TVP przyzwyczaili się już, że nie ma wielkich imprez publicznego nadawcy bez Idy. Pojawiła się także na finale Miss Polonia 2022.

Wpadka Idy Nowakowskiej na finale Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska w piątkowy wieczór zasiadła w gronie jurorów podczas finału konkursu Miss Polonia 2022. Tam, między innymi z Rafałem Brzozowskim i Małgorzatą Tomaszewską, zdecydowała, że kolejną królową piękności zostanie Krystyna Sokołowska. Niestety gwiazda zaliczyła modową wpadkę. Jak wyglądała? Postawiła na czarny zestaw, na który składał się krótki top, który odkrywał idealny brzuch Idy, a także spodnie z wysokim stanem z błyszczącego materiału.

I tu pojawił się problem. Spodnie prezenterki były pomięte, co sprawiało, że cały strój wyglądał mniej schludnie i niezbyt elegancko. Można się przyczepić, że gwiazda TVP nie zwróciła uwagi na dobór tkaniny, który w wypadku stylizacji na galę, którą będzie oglądać wielu widzów, jest bardzo ważny.

Jak prezentowała się Ida? Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ida Nowakowska – Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska – Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska – Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska – Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska – Miss Polonia 2022

Ida Nowakowska – Miss Polonia 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×