Szukaj

Ida Nowakowska wystroiła się na Wielkanoc. W połyskliwej kreacji pięknie wyeksponowała duży już brzuszek

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska pokazała się swoim fanom na Instagramie w pięknej kreacji. Powłóczysta, połyskliwa sukienka idealnie podkreśliła jej brzuszek.

Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Nie zakochali się w sobie od razu – zanim zostali parą, byli przyjaciółmi. W końcu stało się dla nich jasne, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie. W 2015 roku pobrali się w polskiej parafii w Los Angeles.

Małżonkowie w tym roku, już  w maju zostaną rodzicami. Gwiazda Pytania na śniadanie bardzo długo ukrywała tę wiadomość przed światem. Potwierdziła ją dopiero w szóstym miesiącu. Od tamtej pory chętnie chwali się coraz większym brzuszkiem, nie ukrywając, jak bardzo cieszy się przyjście na świat maleństwa, na które tak długo czekała.

Ida Nowakowska nie zrezygnowała jednak z pracy. Między innymi nadal pojawia się w śniadaniówce, a także zasiada w jury popularnego programu Dance Dance Dance. W Wielką Sobotę z kolei zapowiedziała koncert wielkanocny, który poprowadzi.

Ida Nowakowska w pięknej sukience zaprasza na wielkanocny koncert

Ida Nowakowska na swoim Instagramie zaprosiła fanów na wielkanocny koncert. Nie jest tajemnicą, że dla tancerki wiara jest w życiu bardzo ważna, a ona sama jest osobą religijną, więc Święta Zmartwychwstania Jezusa są dla niej najważniejsze.

W pięknej, powłóczystej kreacji w liliowym kolorze, zapowiada wspólne z widzami celebrowanie tego wyjątkowego dnia. Na pierwszy rzut oka widać, że Ida promienieje. Sukienka pięknie otula jej już duży brzuszek. Poród coraz bliżej i Nowakowska będzie mogła przytulić swoje pierwsze dziecko.

Dzisiaj Wielka Sobota…

A jutro celebrować zwycięstwo życia nad śmiercią będziemy mogli wspólnie zaczynając już o 9:05 w TVP1 – pierwsza część koncertu Wielkanocnego Dobrej Nadziei, który poprowadzę z @tomaszwolny_tej 🤍 Do zobaczenia… będzie pięknie… – napisała.

Internauci zachwycili się wyglądem Idy Nowakowskiej.

  • Cudownie.
  • Śliczna tak jak zawsze.
  • Piękna! Do zobaczenia i wesołych świat!
  • Wspaniała, wesołych świąt!

Idę Nowakowską będziecie mogli podziwiać już w niedzielę rano podczas koncertu, a póki co zajrzyjcie do naszej galerii.


Ida Nowakowska - Wielkanoc

Ida Nowakowska - Wielkanoc

Ida Nowakowska - Wielkanoc

Ida Nowakowska - Wielkanoc

Ida Nowakowska - Wielkanoc

Ida Nowakowska - Wielkanoc

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×