Ida Nowakowska zrzuciła marynarkę i zaprezentowała ogromny brzuszek. Pokazała krągłości miesiąc przed porodem

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, w którym proponuje modną stylizację dla kobiet w ciąży. Pokazała, jak łatwo ukryć zaokrąglony brzuszek.

Ida NowakowskaJack Herndon poznali się podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Nie od razu zrodziło się między nimi płomienne uczucie – na początku byli przyjaciółmi. Po pewnym czasie zrozumieli jednak, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie. W 2015 roku wzięli ślub w polskiej parafii w Los Angeles.

Małżonkowie już za miesiąc po raz pierwszy zostaną rodzicami. Gwiazda Pytania na śniadanie długo ukrywała tę wiadomość przed światem. Radosną nowiną podzieliła się dopiero, gdy była w szóstym miesiącu ciąży. Od tamtej pory chętnie publikuje w social mediach zdjęcia i nagrania, na których pokazuje swoje krągłości. Nie ukrywa, że bardzo cieszy się z przyjścia na świat maleństwa, na które czekała od lat.

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – mówiła w listopadzie 2020 w rozmowie z Jastrząb Post.

Nowakowska nie zrezygnowała z pracy. Nadal zasiada w jury Dance Dance Dance oraz pojawia się w popularnej śniadaniówce. W wolnym czasie chętnie wypoczywa w domu, ale nie potrafi zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. We wtorek wieczorem opublikowała nagranie, na którym pełna energii zaprezentowała elegancką stylizację.

Ida Nowakowska w czarnej marynarce i kaszkiecie

Ida Nowakowska od lat udowadnia, że ma świetny gust i doskonale wie, jak tworzyć piękne i kreatywne stylizacje. Nic dziwnego, że marki modowe chętnie podejmują z nią współpracę.

Tym razem Nowakowska stworzyła czarny set, który składał się z marynarki z miedzianą podszewką, kaszkietu oraz kombinezonu z odkrytymi ramionami i luźnymi nogawkami długości 3/4. Ida wybrała wygodne obuwie – czarne trampki za kostkę. Całość uzupełniła złotymi, okrągłymi kolczykami.

Tancerka udowodniła, że nawet w ósmym miesiącu ciąży jest mistrzynią kamuflażu. Prezenterka ukryła brzuszek pod oversizeowe’ową marynarką. Gdy ją spektakularnie zrzuciła, oczom widzów ukazały się piękne, imponujących rozmiarów krągłości otulone obcisłym strojem.

Internautki od razu pospieszyły z komentarzami, w których nie brakuje komplementów:

  • Cudowna!
  • Wyglądasz na coraz bardziej szczęśliwą.
  • Ekstra filmik! Jak Ci się nosi te trampki?
  • Pozytywnie zakręcona mama Ida!

Zobaczcie zdjęcia.


Ida Nowakowska w modnej stylizacji

Ida Nowakowska w modnej stylizacji

Ida Nowakowska w modnej stylizacji

Ida Nowakowska w modnej stylizacji

Ida Nowakowska w modnej stylizacji

Ida Nowakowska w modnej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×