Szukaj

Kwiecista spódnica z H&M to świetny wybór na wiosnę. Do tego jest w zabójczo niskiej cenie!

H&M przyzwyczaił już swoje klientki, że za niewielkie pieniądze mogą skompletować naprawdę świetną garderobę na każdą porę roku. Tym razem w ofercie sieciówki wypatrzyliśmy przepiękną kwiecistą spódnicę za niewielkie pieniądze.
Spódnica z H&M

Spódnica z H&M

H&M cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Sieć handlowa w dobie pandemii koronawirusa walczy o klientów jak tylko może, oferując bezpłatną dostawę zakupów do domu oraz wydłużony termin zwrotu – z 28 aż do 100 dni. Sieciówka w swojej ofercie zawsze ma jakieś hity, które podbijają Instagram. Za niewielkie pieniądze oferuje piękne i modne ubrania.

Powoli wraca także sprzedaż stacjonarna. Pierwsze placówki, których adresy znajdziecie tutaj, są już otwarte, a sieć stara się zachować jak najwyższe standardy higieniczne. Preferowana jest płatność bezgotówkowa, klienci przy wejściu powinni zdezynfekować ręce i sięgnąć po jednorazowe rękawiczki. Zawsze także pozostają bezpieczne zakupy z domu.

Kwiecista spódniczka z H&M. Ile kosztuje i jak ją nosić?

Kwiaty to print, który zdaje się być ponadczasowy, a zwłaszcza, kiedy zbliża się wiosna i lato, panie chętnie po niego sięgają. H&M jakby w przewidywaniu tendencji ma w swojej ofercie kilka ubrań z tym wzorem. My skupiliśmy się na pięknej kopertowej spódnicy do połowy łydki.

Spódnica z H&M

Spódnica z H&M

Spódnica w kwiaty o klasycznej długość midi z H&M wykonana jest z lejącej tkaniny wiskozowej. Ma wysoki stan oraz kopertowy przód z krytymi zatrzaskami i wiązaniem z boku. Kosztuje jedynie 59,99 zł. Jest świetna, bo można ją zestawiać z wieloma ubraniami i tworzyć naprawdę zjawiskowe stylizacje. Od romantycznych z bluzką hiszpanką i sandałkami, po ostro rockowe z ciężkimi butami i ramoneską. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Do tego ta niezwykle kusząca cena.

Zobacz także: H&M wypuścił lawendową bluzkę powiększającą biust w rewelacyjnej cenie. To hit prosto z Instagrama


Spódnica z H&M

Spódnica z H&M

Spódnica z H&M

Spódnica z H&M

Spódnica z H&M

Spódnica z H&M

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×