Szukaj

Sekret stylowej garderoby Harper Beckham wyszedł na jaw! Wiemy kim najchętniej inspiruje się mała modnisia!

Harper Beckham i Victoria

Harper Beckham i Victoria

Harper Beckham ubiera się jak księżniczka Charlotte

Harper Beckham i księżniczka Charlotte mogą być jeszcze bardzo małe, ale obie mają ogromny wpływ na modę dziecięcą dzięki swoim słynnym rodzinom i stylowym rodzicom. W niedzielę, podczas rocznicowego pokazu Victorii Beckham, Harper pojawiła się na London Fashion Week w czarnej sukience z białym kołnierzykiem i kwiatami we włosach. Nie była to przypadkowa stylizacja.

Gdy księżniczka Charlotte była druhną na ślubie Meghan Markle, miała na włosach kwiatową koronę, która stała się prawdziwym hitem. Teraz Harper, zainspirowana stylizacją młodszej dziewczynki, zapragnęła wyglądać w podobny sposób. I nie ona jedyna.

Jakiś czas temu eBay udostępnił roczny raport, w którym możemy zobaczyć, że po ślubie księcia Harry’ego, wyszukiwanie w ich aukcjach podobnych wianków wzrosło o 60 procent. Księżniczka Charlotte znalazła się zaś na trzecim miejscu listy najbardziej wpływowych ikon mody – tuż za swoją mamą, księżną Kate i księżną Meghan. Od dnia narodzin okrzyknięta ikoną stylu wśród dzieci, za każdym razem gdy pojawia się publicznie, powoduje wzrost sprzedaży w sklepach marek, których ciuchy ma na sobie.

W swoje pierwsze urodziny księżniczka miała na sobie różową sukienkę od M&H i buty od Early Days. W rozmowie z Hello, rzecznik marki wyznał, że ich fabryki przez długi czas zajęte były tylko produkcją tego modelu:

Gdy książę George nosił nasze buty w 2014 roku, działo się to samo. Teraz księżniczka Charlotte ustala trendy – skwitował mężczyzna

Nic dziwnego, że Harper chce wyglądać dokładnie jak ona. 😉

Co oni zrobili z jej włosami?! Harper Beckham kompletnie nie przypomina siebie na najnowszych zdjęciach!

Obłędnie długie włosy Harper Beckham to już przeszłość! David zafundował 7-letniej córce metamorfozę

Styl Harper Beckham rok po roku. Najmłodsza ikona stylu kończy dziś 7 lat, a my przypominamy jej najgłośniejsze stylizacje!


Nowa fryzura Harper Beckham

Nowa fryzura Harper Beckham

Harper Beckham ma nową fryzurę

Harper Beckham ma nową fryzurę

Harper Beckham w krótkich włosach

Harper Beckham w krótkich włosach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×