Halloween: 10 topowych przebrań polskich gwiazd. Lewandowscy szaleją co roku, ale to Maff nie ma konkurencji

Halloween: przebrania polskich gwiazd

Halloween: przebrania polskich gwiazd

Polskie gwiazdy doskonale widzą, jak świętować Halloween. W naszej galerii przypominamy najciekawsze przebrania z poprzednich lat. Jak na imprezach prezentowali się: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Anna i Robert Lewandowscy, Maffashion czy Julia Wieniawa?

Halloween to tradycja, która już kilka lat temu wpisała się na stałe w kalendarz polskich imprez okolicznościowych. Obchody tego dnia przywędrowały do nas ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam jest ono obchodzone najhuczniej. Organizowane są imprezy, wszyscy przystrajają swoje domy i przebierają się w najbardziej upiorne stroje. Symbolem święta jest wydrążona dynia, która zazwyczaj ma wyłamane zęby lub szyderczy uśmiech. Koniecznie musi być ona podświetlona. Mile widziane są też czaszki, nietoperze, sztuczne pajęczyny i pająki, mumie lub zombie.

W Polsce święto to stało się bardzo popularne i jest bardzo chętnie obchodzone zwłaszcza przez najmłodszych. Dzieci bardzo chętnie wędrują po domach w swoich przebraniach i zbierają uczestniczą w zabawie cukierek, albo psikus. Dorośli natomiast chętnie bawią się na organizowanych w tym dniu imprezach. Oczywiście na taką prywatkę obowiązuje specjalny dress code. Im straszniejsze przebranie tym zrobimy większą furorę.

Halloween: najlepsze przebrania polskich gwiazd z ostaniego roku

W tym roku niestety wielkie przyjęcia na Halloween nie będą możliwe ze względu na pandemię. Wszyscy będziemy mogli bawić się jedynie we własnych domach w gronie najbliższej rodziny. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby można było przygotować na ten dzień wyjątkowe przebranie. Sięgniemy dzisiaj pamięcią do wcześniejszych lat i przypomnimy sobie przebrania gwiazd, które Halloween zawsze obchodzą bardzo hucznie.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przebrani na Halloween

Małgosia i Radek to jedna z ulubionych par w show-biznesie. Małżonkowie zawsze chętnie błyszczą na salonach, a ich kreacje są szczegółowo dopracowane. Również podczas Halloween nie może być inaczej. W poprzednich latach tego dnia zawsze zachwycali swoją kreatywnością. Fantazji na pewno nie można im odmówić. W zeszłym roku w roli Jokera i Czarownicy prezentowali się naprawdę zjawiskowo. Trzeba podkreślić, że chętnie organizują oni tego dnia przyjęcie, na którym bawią się ich najbliżsi przyjaciele. Oczywiście także cały dom obowiązkowo jest ozdobiony. W naszej galerii możecie zobaczyć też zdjęcia z poprzednich lat, na których małżonkowie przebierali się za kościotrupy czy Indian.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – Halloween 2019

Anna i Robert Lewandowscy przebranie na Halloween

Również Ania I Robert Lewandowscy uwielbiają to święto i chętnie tego dnia ozdabiają swój dom. Sami tez wykazują się wielką kreatywnością jeżeli chodzi o przebrania. Widać, że wśród piłkarzy bardzo popularny jest Joker i to właśnie za niego w poprzednich latach podobnie, jak Radosław Majdan przebrał się także Robert Lewandowski. Jego żona Ania swoją stylizacją idealnie się do niego dopasowała.

Robert i Anna Lewandowscy w przebraniach na Halloween

Robert i Anna Lewandowscy w przebraniach na Halloween

Maffashion w prebraniu na Halloween

Bezapelacyjną królową przebrań na Halloween jest Maffashion. Influencerka zawsze zaskakuje strojem i trzeba przyznać, że wychodzi jej to znakomicie. Widać, że doskonale się przy tym bawi. W zeszłym roku zaprezentowała się w bardzo pracochłonnym makijażu, który zachwycił wszystkich jej fanów. Komplementom nie było końca. Podobnie jak w poprzednich latach. Blogerka przez wielu uważana jest za królową polskiego Halloween. Jej makijaże i kreacje zawsze są na najwyższym poziomie. Poniżej ubiegłoroczna, a w galerii jeszcze starsze.

Maffashion -Halloween 2019

Maffashion -Halloween 2019

Natalia Kukulska w przebraniu na Halloween

Specjalistka od imprez na Halloween jest również Natalia Kukulska. W zeszłym roku pokazała zdjęcia z zabawy i trzeb przyznać, ze oprócz pięknych i dopracowanych w każdym szczególe storojów – zaszalałą także w kuchni. Na zdjęciach widzieliśmy poczęstunek, który był przygotowany specjalnie na ten wieczór. Nie zabrakło oczywiście wystylizowanych gości, a cały dom tonął w strasznych dekoracjach.

Natalia Kukulska i Viola Śpiechowicz - Halloween 2019

Natalia Kukulska i Viola Śpiechowicz – Halloween 2019

Joanna Liszowska w przebraniu na Halloween

Joanna Liszowska to aktorka, które widzowie pokochali za role między innymi w serialu Przyjaciółki. Dzięki swoim ponętnym kształtom już dawno zyskała w naszym kraju miano największej seksbomby. Na co dzień zawsze ubiera się bardzo kobieco i również podczas Halloween postanowiła pokazać się w ponętnym przebraniu kocicy. Ona zdecydowanie wie, jak rozpalać męską wyobraźnię.

Joanna Liszowska - Halloween 2019

Joanna Liszowska – Halloween 2019

Agnieszka Kaczorowska z mężem w przebraniu na Halloween

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela doskonale wiedzą, że grunt to dobra zabawa. Młode małżeństwo w Halloween również wyznaje tę zasadę i na jednej z poprzednich imprez zaskoczyli niesamowicie zabawnymi strojami. Tancerze przebrali się za popularne bajkowe Minionki. Swoim strojem na pewno przypadli do gustu wszystkim dzieciakom.

Agnieszka Kaczorowska z mężem – Halloween 2018

Agnieszka Kaczorowska z mężem – Halloween 2018

Anna Dereszowska w przebraniu na Halloween

Aktorka Anna Dereszowska nie tylko na scenie teatru występuje w dopracowanych stylizacjach. W życiu prywatnym również potrafi popuścić wodzę fantazji, co widać zwłaszcza w jej strojach na Halloween. Dwa lata temu zafundowała sobie strój Baby Jagi, z zębami, których na pewno długo nie można zapomnieć. Bijemy brawo za pomysłowość i odwagę.

Anna Dereszowska – Halloween 2018

Julia Wieniawa w przebraniu na Halloween

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda pomimo nawału obowiązków potrafi też doskonale się bawić. Gwiazda zdecydowanie jest świadoma swojej urody i nawet podczas Halloween w stroju czarownicy potrafi wyglądać zjawiskowo. Na jednej z imprez pojawiła się w bardzo z bardzo srogim wizerunkiem. Ostry makijaż, balowa czarna suknia i korona na głowie całkowicie odmieniły śliczną aktorkę.

Julia Wieniawa - Halloweenowa impreza z gwiazdami

Julia Wieniawa – Halloweenowa impreza z gwiazdami

Joanna Krupa w przebraniu na Halloween

Joanna Krupa jest jedną z tych gwiazd, które podczas Halloween potrafią rozpalić zmysły. Zawsze wybiera kobiece stroje, które idealnie podkreślają jej zgrabną sylwetkę i ponętne kształty. Za każdym razem zachwyca. Na jednej z poprzednich imprez pojawiła się w stroju motyla i zachwyciła wszystkich gości. Różowa peruka, skąpa sukienka i skrzydełka zrobiły furorę. Modelka tego dnia postanowiła pomalować nie tylko swoją twarz, ale także ciało. W naszej galerii znajdziecie znacznie więcej zdjęć z imprezowych przebrań Joasi.

Joanna Krupa przebrała się za motyla Halloween 2016

Joanna Krupa przebrała się za motyla Halloween 2016

Zosia Ślotała w przebraniu na Halloween

Również projektantka Zosia Ślotała uwielbia przebieranki z okazji Halloween. Podobnie jak Maffashion stawia ona na bardzo abstrakcyjny i dopracowany w szczegółach makijaż. Trzy lata temu zachwyciła z wiankiem różowych kwiatów na włosach i z wizerunkiem, pod którym naprawdę ciężko było rozpoznać, że to właśnie ona. Cienie pod oczami, przeszyte usta, brwi z cyrkoniami – jesteśmy na tak!

Zosia Ślotała - Halloween 2017

Zosia Ślotała – Halloween 2017

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie znacznie więcej zdjęć z poprzednich lat.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Halloween 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Halloween 2019

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem straszą na Halloween

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem straszą na Halloween

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Halloween 2017

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Halloween 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×