Szukaj

Żona Justina Biebera nosi biżuterię polskiej marki! Właśnie pokazała swoją najnowszą zdobycz i doprowadziła od szaleństwa słynną WAG!

Hailey Baldwin biżuteria polskiej marki

Hailey Baldwin biżuteria polskiej marki

Hailey Bieber w biżuterii od Sary Boruc

Hailey Bieber założyła biżuterię od Sary Boruc. Sukcesem pochwaliła się sama zainteresowana na swoim Instagarmie. Sprzedaż produktu na pewno wzrośnie!

Sara Boruc ma powody do zadowolenia. Nie dość, że już niebawem urodzi swoje trzecie dziecko, to sukcesami może pochwalić się także na tle zawodowym. Jej biżuteryjna marka rozwinęła się już tak bardzo na skalę światową , że usłyszała o niej sama Hailey Bieber!

Żona Justina sprawiła sobie prezent i kupiła srebrny kolczyk, który zaprojektowany został przez markę sióstr Mannei SIN by Mennei. I choć Hailey jako gwiazda największych domów mody na świecie, słynie z zamiłowania do luksusu, tym razem postawiła na tańsze co nie co. Za kolczyk zapłacić należy „jedyne” 245 zł.

Nie jest to pierwszy sukces polskich gwiazd poza granicami naszego kraju. Warto tutaj wspomnieć o domu mody La Mania, który prowadzony jest przez Joannę Przetakiewicz. Projekty tej marki pokochały gwiazdy światowego formatu, takie jak Nicole Scherzinger, która nie raz rozbiła zakupy w butiku w Harrodsie.

Elegancka Sara Boruc chwali się ciążowym brzuszkiem na pokazie Diora. Spójrzcie tylko na jej buty!

Tabloidy szaleją, a WAGs się śmieją! Marina i jej przyjaciółki mają ubaw, że hej! [WIDEO]

Hailey Bieber i Justin Bieber w pierwszym wywiadzie po ślubie. Zdradzili swoje łóżkowe sekrety!


Hailey Bieber w biżuterii Sary Boruc

Hailey Bieber w biżuterii Sary Boruc

biżuteria Sary Boruc

biżuteria Sary Boruc

Hailey Baldwin w w polskim garniturze MISBHV

Hailey Baldwin w w polskim garniturze MISBHV

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×