Szukaj

Hailey Bieber ubrała się tak samo jak Anja Rubik siedem miesięcy temu! Cena kreacji zwala z nóg!

Anja Rubik i Hailey Baldwin w takiej samej sukience

Anja Rubik i Hailey Baldwin w takiej samej sukience

Hailey Bieber pojawiła się ostatnio na pokazie Saint Laurent. Modelka wyglądała zjawiskowo, jednak ktoś ją wcześniej uprzedził! Identycznie ubrana była podczas finału "Top Model" Anja Rubik! Pasiasta sukienka, którą pokochały gwiazdy to jednak spory wydatek. Kreacja warta jest... 40 tys. złotych!

Kilka dni temu w Malibu odbył się specjalny pokaz męskiej kolekcji Saint Laurent. Jeden z ulubionych domów mody zgromadził na wydarzeniu sławy z całego świata. Wszyscy w Polsce rozpisywali się chociażby o zdjęciu Miley Cyrus z mężem siedzących obok naszej wspaniałej Anji Rubik. To właśnie ona jest bohaterką tego artykułu, ponieważ zainspirowała inną znaną gwiazdę…

Na pokazie zjawiła się też jedna z najpopularniejszych modelek i uznana niegdyś za najseksowniejszą kobietę świata Hailey Bieber. Żona Justina postanowiła pokazać się publicznie, przypomnieć mediom o sobie i wyjść nieco z cienia męża. W związku z tym musiała błyszczeć i tak też było. Wybrała pasiastą sukienkę, z głębokim dekoltem właśnie z kolekcji Saint Laurent. Dzięki temu pokazała nie tylko swój biust, ale i długie do nieba, opalone nogi. I pewnie przeszlibyśmy obojętnie obok jej stylizacji, gdyby nie fakt, że kilka miesięcy temu, identycznie wyglądała Rubik!

Polska modelka ubrana była podobnie w listopadzie ubiegłego roku podczas finału „Top Model”. Rubik przyćmiła wtedy wszystkie gwiazdy. Wrzuciliśmy post na nasz oficjalny Instagram i byliście jednogłośni. Obie Panie wyglądały zjawiskowo! Przejrzyjcie koniecznie całą galerię.

Sasha Knezević odwiedził “Dzień Dobry TVN”. Po rozwodzie z Anją Rubik w jego życiu zaszły ogromne zmiany! Nie tylko został ojcem [WIDEO]

Cannes 2019: Anja Rubik w drapieżnej kreacji na ceremonii Women In Motion. To się nazywa odwaga!

Tej kreacji Anji Rubik mogą pozazdrościć największe gwiazdy! To zdecydowanie najlepsza stylizacja Polki w Cannes!


Hailey Bieber - pokaz Saint Laurent

Hailey Bieber - pokaz Saint Laurent

Anja Rubik – finał Top Model 7

Anja Rubik – finał Top Model 7

Hailey Bieber - pokaz Saint Laurent

Hailey Bieber - pokaz Saint Laurent

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×