Szukaj

Gwyneth Paltrow komentuje swoje najlepsze stylizacje. Kreacja z MET Gali 2012 skrywała tajemnicę, o której mało kto wiedział

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow od lat jest uważana za ikonę mody. Aktorka postanowiła w ostatnim wywiadzie zdradzić sekret kreacji, którą miała na sobie podczas Met Gali w 2012 roku.

Gwyneth Paltrow to aktorka, która swoją karierę w branży rozpoczęła już w wieku 5 lat. Wszystko dzięki temu, że jej ojciec, który był znanym producentem filmowym, obsadził ją wtedy w jednej z epizodycznych ról w swoim serialu. Dzięki rodzinie z tradycjami filmowymi jej również udało zaistnieć na dużym ekranie. Największą popularność zdobyła w latach 90. To właśnie wtedy zaczęła pojawiać się w popularnych produkcjach. Przez wiele dekad budowała swoją karierę, a jej nazwisko znane jest już nie tylko w Hollywood.

Jej talent został doceniony dzięki roli Violi w Zakochanym Szekspirze. Za swoje wcielenie otrzymała Oscara, Złoty Glob i nagrodę BAFTA. Gwiazda spełnia się nie tylko na scenie, ale także udało jej się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Przez kilkanaście lat była żoną muzyka Coldplay – Chrisa Martina, z którym doczekała się dwojga dzieci.

Gwyneth Paltrow komentuje swoje najlepsze kreacje

Gwyneth Paltrow przez lata zyskała nie tylko miano znakomitej aktorki, ale również ikony mody. Gwiazda zdecydowanie jest fanką minimalizmu, co udowodniła swoją kreacją, w której odebrała Oscara w 1999 roku. Różowa i prosta suknia z tafty Ralpha Laurena na zawsze zapisała w historii mody.

Klasyczna uroda aktorki nie potrzebuje większej oprawy, by błyszczeć na czerwonym dywanie. Jedną z jej niezapomnianych stylizacji była także mini sukienka, w której pojawiła się na Met Gali w 2012 roku.

Gwyneth Paltrow na MET Gala 2012

Gwyneth Paltrow na MET Gala 2012

Gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi Vogue, w którym zdradziła, że suknia, którą zachwycał się świat, była właściwie koszulą. Aktorka nie zdecydowała się jednak włożyć spódnicy, która była w komplecie. W srebrnej kreacji marki Prada z odkrytymi plecami i sporymi cekinami na biodrach wyglądała zjawiskowo.

Chyba powinnam wspomnieć, że to była koszula. Do kompletu była duża spódnica. Wiesz, to było świetne. Wiesz, że musisz wyjąć broń, więc zdecydowałem się na samą koszulę – wspomina swój strój z 2012 roku.

Bronią aktorki, okazały się niebywale zgrabne nogi, a jej decyzja o rezygnacji ze spódnicy okazała się strzałem w dziesiątkę.

Warto wspomnieć, że w tym roku Met Gala ze względu na pandemię koronawirusa została przesunięta o kilka miesięcy. Od 15 lat wydarzenie organizowano w pierwszy poniedziałek maja. Tym razem gwiazdy pokażą się w swoich kreacjach dopiero 13 września.

Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad z Gwyneth, w którym omawia swoje ulubione stylizacje z czerwonego dywanu. Znajdziecie je również w naszej galerii.


Gwyneth Paltrow – MET Gala 2012

Gwyneth Paltrow – MET Gala 2012

Gwyneth Paltrow w kreacji Ralph Lauren – Oscary 1999, kreacje wszech czasów

Gwyneth Paltrow w kreacji Ralph Lauren – Oscary 1999, kreacje wszech czasów

Gwyneth Paltrow – Złote Globy 2020, kreacja: Fendi

Gwyneth Paltrow – Złote Globy 2020, kreacja: Fendi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×