Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Anna Lewandowska, Maffashion, Kasia Zielińska – gwiazdy pokochały tę aksamitną ramoneskę polskiej marki! To hit sezonu!

Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD


Gwiazdy zakochane w ramonesce ZAQUAD

Jesień to złoty czas dla płaszczy, bomberek i narzutek. Swój czas zaczynają przeżywać też szaliki, czapki i ciepłe swetry, ale czasem pogoda zaczyna nas rozpieszczać – czy jest wtedy lepszy wybór niż ramoneska?

Hit sezonu! Wysokie kozaki plus mini. Tak gwiazdy kuszą nogami jesienią [GALERIA]

Kurtki w tym fasonie nigdy tak naprawdę nie wyszły z mody. Są popularne w wielu subkulturach, są pożądane i świetnie prezentują się zarówno z elegancką jak i codzienną stylizacją. Każdego roku na największych pokazach mody i najsłynniejszych wybiegach pojawia się przynajmniej jedna propozycja z ramoneską.

Gwiazdy doskonale o tym wiedzą i cieplejsze dni chętnie sięgają po takie rozwiązania. Szczególnie upodobały sobie zaś ramoneskę marki ZAQUAD, która odeszła od tradycyjnego spojrzenia na ramoneski i wymieniła skórę na niezwykle przyjemny w dotyku aksamit. To sprawiło, że kurtka zachowując swój charakter i pazur nabrała elegancji i szyku.

Niebieska skradła serce Anny Lewandowskiej, zieloną wybrały dla siebie Dominika Grosicka i Maffasion. Również Katarzynie Zielińskiej przypadła do gustu zielona wersja rockowego nakrycia – nie da się ukryć, że wśród gwiazd króluje właśnie ten kolor, bo Patricia Kazadi i Gabi Drzewiecka również sprawiły sobie model w tym odcieniu.

Cena ramoneski jest obecnie obniżona i można ją dostać za 420 złotych w sklepach marki. Występuje w czterech fantastycznych kolorach i naprawdę warto ją sobie sprawić, zwłaszcza, że cena za to cudo nie jest wygórowana.

Która najbardziej wam się podoba?

Te spodnie są hitem sezonu, ale trzeba umieć je nosić. Małgorzata Kożuchowska poradziła sobie z tym zawodowo

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Katarzyna Zielińska – Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Maffasion - Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Maffasion – Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Z czyjej modowej porady chętniej być skorzystał(a)?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×