Kurdej-Szatan, Kozidrak, Maffashion pokochały te bluzy… Gwiazdy w hitach, które teraz są na wyprzedaży

Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion, Dagmara Kaźmierska... Gwiazdy doskonale wiedzą, co jest na topie. Sięgnęły po modne bluzy, które stały się hitem. Wiemy, gdzie je kupiły i ile kosztują. 

Przed pandemią koronawirusa gwiazdy regularnie pojawiały się na branżowych imprezach, w których trakcie zachwycały kreacjami od topowych projektantów. Niektóre stylizacje z daleka przyciągały uwagę i były komentowane w kolorowej prasie.

Ze względu na epidemię eventy nie odbywają się tak często jak kiedyś. Nie oznacza to jednak, że znane osoby nie wyznaczają trendów. Swoją aktywność przeniosły do sieci, gdzie dzielą się z fanami nowymi zdjęciami. Pokazują wybrane fragmenty swojej codzienności i inspirują swoimi stylizacjami.

Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO #Król #Królowa i #The One

Spore grono osób w swoich szafach ma bluzy z kultowym hasztagiem #KRÓL w przypadku panów, #KRÓLOWA w przypadku pań i #The One TOMAOTOMO bez względu na płeć. Wspomniane ubrania pokochało mnóstwo gwiazd, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Beata Kozidrak czy Królowa Życia Dagmara Kaźmierska.

To produkty stworzone przez TOMAOTOMO, które pochodzą z kolekcji Basic TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Są one wykonane z bawełnianego weluru, a luźny fason doskonale sprawdzi się w home office i na nieformalnych spotkaniach. Teraz w wiosennej wyprzedaży można je kupić  taniej, za 381 zł. Do kompletu można nabyć również spodnie.

Gwiazdy wybierają produkty marki TOMAOTOMO

Gwiazdy pokochały bluzę #Królowa TOMAOTOMO


Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Dagmara Kaźmierska - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Dagmara Kaźmierska - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Maffashion - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Maffashion - Gwiazdy w hitowej bluzie TOMAOTOMO

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×