Szukaj

Mit o boskich ciałach znanych gwiazd to wielka ściema! J.Lo, Kardashianki i Marcelina Zawadzka wreszcie zdradziły wielki sekret swoich perfekcyjnych wymiarów!

Gwiazdy - bielizna wyszczuplająca

Gwiazdy - bielizna wyszczuplająca

Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Kylie Jenner... Gwiazdy noszą bieliznę wyszczuplającą i wcale się z tym nie kryją. Zobacz, kto otwarcie przyznaje się do modelowania sylwetki w prosty sposób.

Jennifer Lopez niedawno zaliczyła drobną wpadkę. Gwiazda, która udała się po swoje dzieci do szkoły, natknęła się na paparazzi. Na nieszczęście dla artystki, w tym samym czasie wiał silny wiatr, który wyeksponował fragment popularnych spanxów, czyli bielizny korygującej niedoskonałości figury.

Okazuje się jednak, że Lopez to niejedyna gwiazda, która w ten banalny sposób próbuje wyszczuplić swoją sylwetkę. W zeszłym roku na noszeniu bielizny wyszczuplającej została przyłapana Kim Kardashian, która w przeciwieństwie do piosenkarki, wcale się tego nie wstydzi:

Czasami noszę na sobie dwie pary urządzeń do modelowania ciała. Szczególnie kiedy mam więcej kilogramów, zabezpieczam się podwójnie. Bielizna ta naprawdę sprawia, że czujesz się bezpiecznie – napisała celebrytka na Instagramie.

Spanxy popularne są nie tylko za oceanem, ale także w Polsce. Do jej noszenia kilka lat temu przyznały się Dorota Gardias i Marcelina Zawadzka:

Zdarza mi się zakładać bieliznę korygującą, która ściąga i ściska. Był taki moment, że używałam jej bardzo często – powiedziała Jastrząb Post prowadząca “Pytanie na śniadanie”.

Kto jeszcze korzysta z dobrodziejstw majtek korygujących niedoskonałości? Wśród gwiazd, które otwarcie o tym mówią są m.in. Khloe Kardashian, Kylie Jenner, Katy Perry, Beyonce, Adele, Miley Cyrus, Rachel Bloom, Jessica Alba, Tyra Banks czy Oprah Winfrey.

Zobacz: Wściekła jak osa Jennifer Lopez pokonana przez szalejący wiatr! Jej zjawiskowa koralowa kreacja uleciała jak motyl odsłaniając wszystko od pasa w dół!

Zobacz: Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!

Zobacz: Znudzona pracą Jennifer Lopez rozwesela się lampką pysznego wina! Zmysłowa gwiazda przesłała słodkiego buziaka dla paparazzi!


Jennifer Lopez nosi bieliznę wyszczuplającą

Jennifer Lopez nosi bieliznę wyszczuplającą

Jennifer Lopez nosi bieliznę wyszczuplającą

Jennifer Lopez nosi bieliznę wyszczuplającą

Kim Kardashian z torebką w kształcie paczki z frytkami

Kim Kardashian z torebką w kształcie paczki z frytkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×