Szukaj

Mit o boskich ciałach znanych gwiazd to wielka ściema! J.Lo, Kardashianki i Marcelina Zawadzka wreszcie zdradziły wielki sekret swoich perfekcyjnych wymiarów!

Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Kylie Jenner... Gwiazdy noszą bieliznę wyszczuplającą i wcale się z tym nie kryją. Zobacz, kto otwarcie przyznaje się do modelowania sylwetki w prosty sposób.
Gwiazdy - bielizna wyszczuplająca

Jennifer Lopez niedawno zaliczyła drobną wpadkę. Gwiazda, która udała się po swoje dzieci do szkoły, natknęła się na paparazzi. Na nieszczęście dla artystki, w tym samym czasie wiał silny wiatr, który wyeksponował fragment popularnych spanxów, czyli bielizny korygującej niedoskonałości figury.

Okazuje się jednak, że Lopez to niejedyna gwiazda, która w ten banalny sposób próbuje wyszczuplić swoją sylwetkę. W zeszłym roku na noszeniu bielizny wyszczuplającej została przyłapana Kim Kardashian, która w przeciwieństwie do piosenkarki, wcale się tego nie wstydzi:

Czasami noszę na sobie dwie pary urządzeń do modelowania ciała. Szczególnie kiedy mam więcej kilogramów, zabezpieczam się podwójnie. Bielizna ta naprawdę sprawia, że czujesz się bezpiecznie – napisała celebrytka na Instagramie.

Spanxy popularne są nie tylko za oceanem, ale także w Polsce. Do jej noszenia kilka lat temu przyznały się Dorota Gardias i Marcelina Zawadzka:

Zdarza mi się zakładać bieliznę korygującą, która ściąga i ściska. Był taki moment, że używałam jej bardzo często – powiedziała Jastrząb Post prowadząca “Pytanie na śniadanie”.

Kto jeszcze korzysta z dobrodziejstw majtek korygujących niedoskonałości? Wśród gwiazd, które otwarcie o tym mówią są m.in. Khloe Kardashian, Kylie Jenner, Katy Perry, Beyonce, Adele, Miley Cyrus, Rachel Bloom, Jessica Alba, Tyra Banks czy Oprah Winfrey.

Zobacz: Wściekła jak osa Jennifer Lopez pokonana przez szalejący wiatr! Jej zjawiskowa koralowa kreacja uleciała jak motyl odsłaniając wszystko od pasa w dół!

Zobacz: Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!

Zobacz: Znudzona pracą Jennifer Lopez rozwesela się lampką pysznego wina! Zmysłowa gwiazda przesłała słodkiego buziaka dla paparazzi!


Nosisz bieliznę wyszczuplającą?

×