Szukaj

Gwiazdy na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris: Joanna Horodyńska, Eva Longoria, Amber Heard, Doutzen Kroes

Gwiazdy Loreal Paris

Gwiazdy Loreal Paris

Paris Fashion Week 2019, to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń związanych z modą. W stolicy Francji pojawiły się największe gwiazdy, a wydarzenie uświetniła marka L’Oréal Paris, której ambasadorki poszły w niesamowitym pokazie.

28 września fasada paryskiego Muzeum Moneta była tłem dla pokazu Le Défilé L’Oréal Paris – mody, makijażu i najnowszych trendów związanych z marką.

Zobacz: Cannes 2019: Helen Mirren w nowej fryzurze i obłędnej kreacji! Ambasadorka L’Oréal Paris wie, jak zachwycić!

Gwiazdy na pokazie L’Oréal Paris

Głównymi bohaterkami były niezwykłe kobiety – ambasadorki marki L’Oréal Paris. Aktorki, słynne piosenkarki, sportsmenki i modelki. Każda z nich wnosi coś innego w wizerunek L’Oréal,  reprezentuje inną osobowość, styl życia i podejście do mody i nowych trendów.

Na wybiegu zobaczyliśmy m.in. Evę Longorię, Helen Mirren, Doutzen Kroes, Liya Kebede, Andie McDowell czy debiutujące w roli modelek Amber Heard i Camilę Cabello. Obok światowych ambasadorek marki, w pokazie poszła po raz pierwszy – Joanna Horodyńska, specjalny gość z Polski.

Wszystkie panie podczas pokazu wyglądały zjawiskowo. Mocą marki jest to, że stawia na różnorodność. Pięknie!

Zobacz: Tylko u nas! Byliśmy z kamerą za kulisami przygotowań Grażyny Torbickiej na czerwony dywan: zachwycający makeup, elegancki koktajl i luksusowa limuzyna – tak piękna ambasadorka L’Oreal Paris prezentowała się w Cannes 2019! [WIDEO]

L’Oréal Paris – światowe trendy w makijażu

Sztab najlepszych makijażystów zadbał o komfort i wygląd gwiazd na wybiegu. Val Garland, Global MakeUp Director L’Oréal Paris oraz Stephane Lancien – mistrz stylistów fryzur, zaprezentowali najnowsze trendy oraz tricki w makijażu i fryzjerstwie, które będą modne w nadchodzącym sezonie. Po raz pierwszy podczas pokazu L’Oréal Paris, do międzynarodowego zespołu makijażystów Val Garland, dołączyła Aga Wilk – polska Make Up Artist L’Oréal Paris.

Pokaz Le Défilé L’Oréal Paris odbył się 28 września – mamy zdjęcia. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz: Eva Longoria przyłapana przez paparazzi przed restauracją. Wyglądała zjawiskowo. Nie możemy oderwać wzroku


Ambasadorki L'Oreal

Ambasadorki L'Oreal

Ambasadorki L'Oreal

Ambasadorki L'Oreal

Helen Mirren i Joanna Horodyńska – pokaz L'Oreal Paris w ramach Paris Fashion Week 2019

Helen Mirren i Joanna Horodyńska – pokaz L'Oreal Paris w ramach Paris Fashion Week 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×