Szukaj

Szczyt absurdu. Nie uwierzycie, za ile Gucci sprzedaje podarte rajstopy

Gucci

Gucci

Gucci wprowadził do sprzedaży podarte rajstopy, których cena nie należy do niskich. Ile wynosi? Od niedawna firma ma też swój secondhand. Gdzie można kupić używane, markowe ubrania? 

Swoją markę ubrań Guccio Gucci założył w 1921 roku. Dopiero jednak w 1938 roku w Rzymie otworzył pierwszy butik. Niecałe dziesięć lat później powstała torba bamboo, która do dziś jest jednym z najbardziej charakterystycznych produktów.

Po śmierci projektanta marka zaczęła podbijać zagraniczne rynki. Jego syn, Aldo, otworzył butiki w Londynie, Paryżu i Nowym Jorku. Następnie powstały sklepy w Tokio i Hongkonku. Aktualnie produkty tej marki sprzedawane są na całym świecie i są chętnie wybierane przez znane osoby.

Do ich sympatyków należy Melania Trump. Pierwsza Dama USA niejednokrotnie pokazuje się w ubraniach od Gucciego tak jak, chociażby kilkanaście miesięcy temu, kiedy wystąpiła w przepięknej waniliowej, plisowanej sukience z dżerseju ze srebrnym, bogato zdobionym klejnotami pasem, która kosztuje 3800 dolarów. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

Gucci sprzedaje podarte rajstopy. Marka ruszyła z second-handem

Gucci do oferty regularnie wprowadza nowe produkty. Niektóre z nich mogą szokować. Tak jak podarte rajstopy, które wyglądają na zużyte. Są inspirowane grungem i stylem lat 90. Cena? Ponad 640 złotych za parę.

To jednak niejedyny zaskakujący krok, na który firma zdecydowała się w ostatnim czasie. W pierwszej połowie października ruszył second-hand. Działa w myśl idei zero waste, która namawia do tego, by produkować jak najmniejszą ilość odpadów.

Sprzedaż jest prowadzona w internecie przy współpracy marki z platformą The Real Real, która znajduje nowych właścicieli dla produktów oryginalnych marek. Towar pochodzi bezpośrednio z domu mody lub od poprzednich użytkowników. Na stronie można znaleźć wiele produktów, do których można zaliczyć m.in. ubrania, buty, torebki oraz akcesoria.

Jak oceniacie ten pomysł?


Gucci sprzedaje podarte rajstopy

Gucci sprzedaje podarte rajstopy

Gucci sprzedaje podarte rajstopy

Gucci sprzedaje podarte rajstopy

Gucci sprzedaje podarte rajstopy

Gucci sprzedaje podarte rajstopy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×