Grażyna Torbicka w nienagannej stylizacji na festiwalu filmowym. Uwaga wszystkich skierowana na buty. Piękne!

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka zachwyciła stylizacją w Kazimierzu Dolnym na Festiwalu Dwa Brzegi. Suknia świetna, ale to buty były kropką nad i. Piękne.

Grażyna Torbicka, to gwiazda, która nie ma sobie równych w Polsce. Zawsze elegancka i z klasą. Prawdziwa dama. Do tego jest w bardzo udanym, wieloletnim związku z Adamem Torbickim. Próżno szukać skandali z jej udziałem. Niezmiennie, od lat zachwyca profesjonalizmem i wyglądem.

Jest jedną z tych dziennikarek, które zawsze błyszczą na czerwonym dywanie, ale nie tylko. Każda jej stylizacja jest zawsze dobrze dopasowana do niej, do okazji i do pory roku, tu nie mam mowy i wpadkach. Lata mijają, a ona wciąż prezentuje się nienagannie.

31 lipca w Kazimierzu Dolnym rozpoczął się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który potrwa do 8 sierpnia. To już piętnasta, jubileuszowa, edycja tego wydarzenia.

Jak co roku, gospodynią i dyrektor artystyczną festiwalu jest Grażyna Torbicka, która jest wielką miłośniczką i znawczynią kina. Festiwalowe miasteczko tętni już życiem, w namiocie z ogromnym kinowym ekranem gromadzi się publiczność, aby obejrzeć najlepsze filmy polskie i zagraniczne. Kiedy dziennikarka pojawiła się na scenie, żeby zacząć wydarzenie, wyglądała świetnie.

Jak wyglądała Grażyna Torbicka na otwarciu Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi?

Grażyna Torbicka uchodzi za wzór dziennikarza. Nie ma w jej wykonaniu gaf, wpadek. Myli się jednak ten, kto myśli, że nie potrafi być kontrowersyjna, czy bronić swojej opinii. Dała tego przykład w ubiegłym roku, kiedy przez Polskę zaczęła się przelewać fala protestów, ona pojawiła się pod Pałacem Kultury i zapozowała do zdjęcia z symbolem strajku kobiet na dłoni. Zapaliła też światełko ku pamięci Piotra Szczęsnego, który trzy lata temu podpalił się pod Pałacem Kultury i Nauki, żeby zaprotestować przeciw rządom PiS.

Jednak to kino jest pasją Torbickiej. Z nieukrywaną przyjemnością otworzyła kolejny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Wyglądała nienagannie. Czarna suknia z paskiem podkreśliła jej wąską talię, a dzięki pięknym sandałkom na wysokim obcasie z imitacji skóry węża, jej nogi prezentowały się imponująco. To właśnie wybór obuwia był kropką nad i stylizacji gwiazdy. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Grażyna Torbicka na festiwalu Dwa Brzegi

Grażyna Torbicka na festiwalu Dwa Brzegi

Grażyna Torbicka na festiwalu Dwa Brzegi

Grażyna Torbicka na festiwalu Dwa Brzegi

Grażyna Torbicka na festiwalu Dwa Brzegi

Grażyna Torbicka na festiwalu Dwa Brzegi

Komentarze

 • Aleksandra pisze:

  Pani Grażyna jak zawsze piękna Wielka klasa podziwiam I serdecznie pozdrawiam życząc wszystkiego dobrego

 • Agat pisze:

  Ale nie spoczęła na laurach, na pewno start łatwiejszy, ale swoich talentów nie zakopała.Piekna, mądra, rozsądną, z klasą. Jedyna w swoim rodzaju.Z jednym mężem i cóż, że bez dzieci?Udowodniła, że można być szczęśliwą.

 • Gość Irmina pisze:

  No tanie to te buty nie są.Sle przecież stać Ją na takie wydatki Zawsze skupiona tylko na sobie Mąż zakochany i bardzo bogaty ,a Rodzice też nie byli biedni.Miala Grażyna start do kariery super.To skorzystała z tego na całość . Życie jak w bajce

 • Gość. pisze:

  Suknia piękna.

 • Gość pisze:

  Kobieta z klasą to kto ? pani Grazyna Torbicka!!!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×