Grażyna Torbicka na festiwalu w Gdyni 2021 w jesiennych trendach. Stylizacja jak u Agnieszki Woźniak-Starak

Grażyna Torbicka, Agnieszka Woźniak-Starak

Grażyna Torbicka, Agnieszka Woźniak-Starak

Grażyna Torbicka na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych zachwyciła stylizacją. Jak wyglądała? W takim outficie z powodzeniem mogłaby się pojawić Agnieszka Woźniak-Starak. Zdjęcia.

Do Konkursu Głównego 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych zakwalifikowanych zostało 16 tytułów.  Zgodnie z regulaminem 46. FPFF wyboru filmów do Konkursu Głównego dokonał Dyrektor Artystyczny, Tomasz Kolankiewicz, który powołał Zespół Selekcyjny jako organ doradczy w składzie filmoznawczyni Paulina Kwiatkowska, krytyczka filmowa Adriana Prodeus, reżyserzy filmowi: Paweł Maślona i Janusz Zaorski oraz Komitet Organizacyjny.

Wśród zakwalifikowanych filmów znalazły się: opowieść inspirowana życiem Kaliny Jędrusik z Marią Dębską w głównej roli Bo we mnie jest seks; ekranizacja głośnej książki Doroty Masłowskiej Inni ludzie; historia polskiego króla złodziei Zdzisława Najmrodzkiego Najmro. Kocha, kradnie, szanuje; czy brutalnie zamordowanego przez milicję w 1983 r. Grzegorza Przemyka Żeby nie było śladów. Do Konkursu Głównego zakwalifikował się też m.in. dystrybuowany przez Netflixa Prime Time.

Gdzie dobre filmy, tak i Grażyna Torbicka, która pojawiła się we wtorek w stylizacji, która na długo zapadnie w pamięć.

Grażyna Torbicka na festiwalu w Gdyni. Stylizacja

Grażyna Torbicka, to gwiazda, która nie ma sobie równych w Polsce. Zawsze elegancka i z klasą. Do tego jest w bardzo udanym, wieloletnim związku z Adamem Torbickim. Próżno szukać skandali z ich udziałem. Niezmiennie, od lat zachwyca profesjonalizmem, a także wyglądem.

Jest jedną z tych dziennikarek, które zawsze błyszczą na czerwonym dywanie, ale nie tylko. Każda jej stylizacja jest zawsze dobrze dopasowana do niej, do okazji i do pory roku. Lata mijają, a ona wciąż prezentuje się nienagannie. Kiedy pojawiła się na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych ponownie zachwyciła.

W brązowych skórzanych spodniach o bardzo modnym fasonie, do których dobrała prosty czarny sweter, prostą biżuterię i brązowe botki, wyglądała świetnie. Można ja pomylić z inną ikoną stylu – Agnieszką Woźniak-Starak, bo zaprezentowany outfit jest idealnie w stylu prezenterki TVN. Zdjęcia w naszej galerii.


Grażyna Torbicka - 46. FPFF w Gdyni

Grażyna Torbicka - 46. FPFF w Gdyni

Grażyna Torbicka - 46. FPFF w Gdyni

Grażyna Torbicka - 46. FPFF w Gdyni

Grażyna Torbicka - 46. FPFF w Gdyni

Grażyna Torbicka - 46. FPFF w Gdyni

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Torbicka bardzo naturalna tylko prosze przyciąć włosy jak kiedyś!!!!!!

 • Gość pisze:

  Obie Panie mają zmienione twarze,za dużo operacji plastycznych ,szczuczne uśmiechy,a latka lecą,bliżej na drugi świat,przed starością nikt nie ucieknie,NIE POMOZE PUDER RÓŻ,KIEDY STAROŚĆ JUZ

 • Roman pisze:

  Dajcie już spokój z tymi ikonami. Ikony to w cerkwii. Te panie to osoby skupione na sobie, próbujące udowodnić światu, że czas się zatrzymał, takie dzidzie piernik, nie wiadomo czy mają 16 czy 40 lat. Jest tyle ciekawszych spraw na tym świecie, niż zgadywanie wieku tych pań…

  • Gość pisze:

   Ma Pan rację ,to już starsza Pani , i robi się na 60 lat,Torbicka trzeba umieć się pogodzić ZX że starością Pozdrawiam Pana Romana

 • Aleksandra pisze:

  Piękna Grażyna wspaniała kobieta ..mądra inteligentna sama klasa

 • Gość pisze:

  Pani Torbicka to klasa! Takich kobiet wśród dzisiejszych polskich celebrytek brak.

 • Gość Wspaniała. pisze:

  Tak słusznie zauważono, że Szulim do pięt nie dorasta do P Torbickiej. I Pani Torbicka też jest leciutko zrobiona, ale Pani Szulim to tragicznie wygląda tak się zrobiła, że kształt twarzy do konia ma podobny i w ogóle jest takiej sobie urody. Co wy tak nagle ją wychwalacie. Jest tyle pięknych kobiet z gustem ubranych. Szulim jest taka sobie.

 • Gczeslawa Dybka Kubiś ość pisze:

  Pani Grażyna Torbicka to Kobieta pod każdym względem jest Sobą Naturalną i nikt Pani Grazynie nie może zarzucić krętactwa ani kłamstwa , to Autorytet który Wyniosła z Domu .

 • Gość pisze:

  Szulim strasznie poprzeabierana. Niby fajnie, ale widać to ślęczenie przed lustrem i szykowanie stylówki od czubka głowy po piety. Jest taka zrobiona, a nie ubrana. I te peruczki, ra sztuczna twarz. „kosci” policzkowe to jej zaraz eksploduja. Nie pasuja jej tez te nowe, długaśne zęby.
  A Torbicka jak zwyklle swietnie ubrana, z taka lekkością, jakby to robila mimo chodem. Ti właśnie jest super. Tak powino byc.

  • Gość pisze:

   Taka prawda..I nie wiadomo dlaczego ja tak reklamuja…TORBICKIEJ TO NIE DORASTA ..DO PIET!!!!!!

 • Gość basia pisze:

  Grażyna pieknie wygląda bez silikonów naturalna brawo pani Grazyno

 • Aśka pisze:

  CO się stało z policzkami Agnieszki? Fatalnie to wygląda…

 • Łodziankać pisze:

  Że co?! Pani Torbicka ma być w stylu tej drugiej lali?!
  Żarty na bok. !!!

 • Gość pisze:

  Nie porównujcie klasy Premium do klasy średniej.

 • Gość pisze:

  Piękna stylizacja ale Agnieszki nikt nie przebije. Jest najlepiej ubraną Polką i do tego śliczną kobietą.

 • Gość pisze:

  Wygląda na 60+ zadbana, po operacji plastycznej twarzy

 • Halina pisze:

  Pani Grażyna jak zawsze subtelna, delikatna i naturalna. Jest Pani wzorem do naśladowania. Spokojna kobieta u boku męża. Takich wzorów teraz brakuje. Dziękuję, że Pani jest Pani Grażyno

 • Alaość pisze:

  Pani Torbicka to piekna klasa a WS no coz nic na sile

 • Gość pisze:

  Klasa sama w sobie.Piekna i mądra.Bez zbędnych upiekniaczy . Kobiety powinny wzorować się na Pani Grażynie.

 • GośćAnkaaaaa pisze:

  He he, ktoś nie bał I porównał…co Wy wypisujecie, Pani Grażyna to piękna i mądra kobieta, jeszcze się taki(a) nie urodził(a) żeby jej dorównał….A w latach swojej świetności przepiękna i fizycznie i intelektualnie….

 • Iwona pisze:

  Pani Grażyny nie porownujcie do nikogo, a szczególnie do tej pani

 • Gość, Mm. pisze:

  I tak Pani e pewnym wieku tego nie da się ukryć.

 • Gość pisze:

  Pani Grażyna Torbicka piękna kobieta z klasą jak można ją do kogokolwiek porównywać.

 • Uuuuu pisze:

  Starakowa nie poznania

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×