Szukaj

Grammy 2020: Najgorzej ubrane gwiazdy. Tylu koszmarnych kreacji na jednej imprezie dawno nie widzieliśmy

Najgorzej ubrane gwiazdy na Grammy 2020 wybrane. Kto wykazał się brakiem gustu? Amerykański eksperci od mody wskazali największe modowe koszmary tego roku. Aż trzy z nich łączyło polityczne przesłanie i czerwony kolor.
Grammy 2020: najgorzej ubrane gwiazdy

Grammy 2020: najgorzej ubrane gwiazdy

Grammy 2020 za nami. Ceremonię wręczenia muzycznych Oscarów tradycyjnie poprzedziła prezentacja kreacji na czerwonym dywanie. Na jednej z najbardziej pożądanych ścianek pozowało w sumie niemal 50 artystów. Większość z nich zachwyciła swoimi kreacjami (pierwsze miejsce dla Ariany Grande), ale nie brakowało też tych, którzy rozczarowali.

Najgorzej ubrane gwiazdy na Grammy 2020, to w większości artyści, którzy za granicami Stanów Zjednoczonych nie cieszą się zbyt wielką popularnością. Być może dlatego, chcąc ogrzać się w blasku najbardziej rozchwytywanych osobistości w branży i zyskać chwilową popularność na świecie, wybierają prowokujące stylizacje, często ocierające się o kicz i tandetę.

Grammy 2020: Najgorzej ubrane gwiazdy na gali

Kto w tym roku zasłużył na tytuł najgorzej ubranego artysty? Cóż, było kilka „koszmarków”, obok których nie dało się przejść obojętnie. Na prowadzenie zdecydowanie wysuwa się Joy Villa – amerykańska wokalistka, która co roku na Grammy manifestuje swoje poglądy. Dwa lata temu (w ramach akcji #TimesUp) wystąpiła w kreacji z rysunkiem przedstawiającym płód. Tym razem wyraziła swoje poparcie dla Donalda Trumpa w przypadających na 3 listopada wyborach prezydenckich w USA.

Joy Villa – Grammy 2020

Joy Villa – Grammy 2020

Polityczny akcent na Grammy w swojej stylizacji przemyciła także Megan Pormer – amerykańska aktorka serialowa o irańskich korzeniach. Gwiazda apelowała o zakończenie wojny pomiędzy jej ojczyznami. W tym celu na cekinowej sukni wyszyła hasło „Żadnych wojen, kochajmy Iran”, a w dłoniach trzymała flagi obu narodów.

Megan Pormer – Grammy 2020

Megan Pormer – Grammy 2020

Trzecią gwiazdą, zasługującą na tytuł najgorzej ubranej, jest tancerz, wokalista i aktywista LGBT, Ricky Rebel. 40-latek na czerwony dywan wyskoczył w czerwonej, koronkowej kreacji – spodniach i czymś w stylu odczepianego trenu. Mężczyzna dumnie eksponował swój chłopięcy tors i nagie pośladki, na których miał napisane „Zakwestionujmy to” (akcja mająca na celu usunąć Donalda Trumpa ze stanowiska prezydenta USA).

Ricky Rebel – Grammy 2020

Ricky Rebel – Grammy 2020

Do grona najgorzej ubranych gwiazd na Grammy 2020, według rankingów opublikowanych na łamach amerykańskich serwisów poświęconych modzie, zaliczają się także: FKA twigs, Billy Porter, Lil Nas X i Tanya Tucker.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Grammy 2020: wybraliśmy 30 kreacji wszech czasów


Joy Villa – Grammy 2020

Joy Villa – Grammy 2020

Joy Villa – Grammy 2020

Joy Villa – Grammy 2020

Joy Villa – Grammy 2020

Joy Villa – Grammy 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×