Szukaj

Małgorzata Kożuchowska podniosła temperaturę w Gdyni! Tył kreacji już widzicie, ale to przód najbardziej rozpala zmysły!

Małgorzata Kożuchowska, Gdynia 2018

Druga sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej na festiwalu w Gdyni 2018

Festiwal w Gdyni zakończył się przede wszystkim sukcesami filmów Kler i Zimna wojna. Na gali wręczono statuetki dla najlepszych aktorów, aktorek i produkcji, a całą galę poprowadziła niezawodna Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka na otwarciu ceremonii wręczenia polskich Oscarów miała na sobie różową, raczej grzeczną kreację. Liczne falbanki, tiule i zdobienia mogły przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej wytrawnych fanów mody. Nieco seksowniej Kożuchowska prezentowała się w drugiej części wydarzenia, podczas której mogliśmy podziwiać ją w gorącej czerwieni.

Szczuplutka Małgorzata włożyła suknię, która była stylowym zwieńczeniem najważniejszego dnia dla polskiego filmu. Gwiazda Rodzinki.pl wybrała projekt o bardzo zmysłowym fasonie. Ognista kreacja w smaczny sposób podkreśliła jej największe atuty, takie jak piękny biust czy plecy. Dzięki drapieżnej blond fryzurze, nadającej nieco chłodnego charakteru, całość stworzyła niepowtarzalny komplet.

Kożuchowska z niesamowitą gracją zapowiadała kolejne kategorie i wyczytywała nazwiska gwiazd wręczających statuetki. Dzięki aktorce mogliśmy przeżyć niezwykłe doznania estetyczne, co najlepiej oddają zdjęcia.

Zajrzyjcie do galerii po więcej.

Gdynia 2018: Małgorzata Kożuchowska cała w koronkach i pudrowych tiulach na czerwonym dywanie! Szczególnie dół kreacji robi wrażenie

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Półnaga Małgorzata Kożuchowska wprawiła w osłupienie wszystkie gwiazdy na Balu TVN 2018! Jej boska kreacja to jakiś obłęd!


Czy lubisz styl Małgorzaty Kożuchowskiej?

×