Wyjątkowo skromna Małgorzata Rozenek na gali. Wbiła się w obcisłą suknię i zaprezentowała kształty w całej okazałości

Małgorzata Rozenek na Gali Tygodnika Piłka Nożna

Małgorzata Rozenek na Gali Tygodnika Piłka Nożna

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Gali Tygodnika Piłka Nożna. Gwiazda Dzień Dobry TVN postawiła na klasyczną elegancję. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowo dobry czas w swoim życiu. Ubiegłego lata spełniła jedno ze swoich zawodowych marzeń i od sierpnia pojawia się w Dzień Dobry TVN. Programowym partnerem gwiazdy jest Krzysztof Skórzyński. Małgosia ma spore grono fanów, ale nie zabrakło także krytyków, więc jak na profesjonalistkę przystało, bierze do serca uwagi jednych i drugich. Poszła nawet do foniatry, by popracować nad emisją głosu. Jak we wszystkim, co robi, dąży do perfekcji. W superlatywach wypowiedział się o niej w rozmowie z naszą reporterką śnidaniówkowy partner.

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą.

Zdarza się jednak, że nie są zgodni, co Krzysztof uważa, za naturalna rzecz.

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie.

Małgorzata od czasu narodzin najmłodszego syna zabrała się też za sylwetkę. Uprawia sport i przestrzega diety. Efekty widać gołym okiem, a kiedy pojawiła się na sobotniej gali w obcisłej sukience, nie dało się nie dostrzec miesięcy wysiłku. Jak wyglądała?

Gala Tygodnika Piłka Nożna. Jak wyglądała Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na Gali Tygodnika Piłka Nożna. Tym razem gwiazda Dzień Dobry TVN postawiła na wyjątkowo skromną, ale elegancką stylizację. Na czerwonym dywanie pozowała w eksponującej wypracowaną na siłowni sylwetkę w czarnej sukni, do której dobrała kopertówkę w tym samym kolorze, urozmaiconą srebrnymi dodatkami. Całość uzupełniła czarnymi szpilkami. Włosy pozostawiła rozpuszczone.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia.


Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Komentarze

 • Gość😱 pisze:

  Ile zostało Małgosi w Małgosi? Nie mam na myśli jej charakteru🤔

 • TELEWIDZOWIE pisze:

  Po mimo obróbki zdjeć nieciekawie, zbyt duży kontrast, jak niedawno ciągle cycki, zadek krocza i inne nieprzyzwoite zachowania na porządku dziennym, bez skrupułów widokiem poniżała, teraz rżnie swietoszke , PAMIETAMY I W TELEWIZJI TEJ BABY NIE CHCEMY

 • Gość pisze:

  A dla mnie jest przereklamowana.
  Tyle osob z wyksztalceniem dziennikarskim sie marnuje a my musimy ogladac to chrypiace beztalencie. Wyglada jak wiedzma.

 • Gość pisze:

  Niestety Gosia w czerni wygląda niekorzystnie

 • Gość Monia pisze:

  Radosław ma włosy z odlewu, bo nie wiem co to jest na jego głowie

 • Gośćderk pisze:

  nie ladnie Jej w czarnym kolorze ! a wogole , to wyglada zmeczona !

  • Gość ATELIER pisze:

   Po 50+ oczy trąca blask ,a zdjęcia i tak są po obróbce graficznej, powinien być ZAKAZ przekazu zakłamanych zdjęć

 • Gość pisze:

  U kobiet czerń pod samą szyje, podkreśla zmęczenie pani Małgosia powinna to wiedzieć

 • Gość pisze:

  Wygląda na starą i zmęczoną kobietę.

  • Gość Jerzyk pisze:

   Gościu • bzdury piszesz. Odwrotnie, wygląda pięknie, elegancko, jest ubrana – nie przebrana i nie jest starą i nie zmęczoną kobietą. Czy wam już ludzie złośliwi, odbija?

  • Anna pisze:

   Jerzyk, nie masz racji. Pani Małgorzata ma nie trafioną stylizację. Nie wygląda ani pięknie, ani elegancko. Sukienka pod samą brodę nie pasuje jej. Kolor postarza. Makijaż i fryzura okropna. Poza tym w porządku.

  • Gość pisze:

   Anna , nie zgadzam się z Tobą , sama lubię czarny kolor , pasuje jej do włosów , wyglada swietnie i elegancko , makijaż jak zwykle perfekcyjny , a włosy ma przepiękne

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×