Szukaj

Żółta sukienka Melanii Trump obiektem żartów internautów! Wszystko przez ogromny nadruk

Melania Trump z mężem przylecieli do Biarritz we Francji, gdzie dziś rozpoczął się szczyt G7. Pierwsza Dama USA wystąpiła w żółtej sukience z ogromnym nadrukiem, który stał się obiektem żartów internautów.
Melania Trump, żółta sukienka, g7

Melania Trump, żółta sukienka, g7

Wczoraj wieczorem, Donald Trump z żoną Melanią zawitali do Francji, gdzie w dniach 24-26 sierpnia odbywa się szczyt G7 (grupa siedmiu państw, które są jednymi z najważniejszych na świecie pod względem gospodarczym: Francja, Japonia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy i Kanada). Kolejnym państwem, jakie w ramach europejskiej trasy odwiedzi amerykańska para prezydencka, będzie Polska. Zanim jednak zobaczymy, jak Pierwsza Dama USA zaprezentuje się podczas spotkania z Agatą i Andrzejem Dudami, możemy podziwiać jej stylizację z wizyty w Biarritz – miejscowości położnej przy granicy z Hiszpanią.

Zobacz: Agata Duda na sam koniec wizyty w USA włożyła najlepszą kreację! Melania Trump wyglądała przy niej jak szara myszka! To Polka była królową bankietu!

Melania Trump w żółtej sukience. Internauci żartują

Melania Trump w nadmorskim kurorcie zaprezentowała się w długiej, rozkloszowanej, żółtej sukni marki Calvin Klein, która wyeksponowała jej zgrabne łydki. Kreację wyróżnia ogromny, biało-różowy nadruk przywołujący na myśl kwiat mniszka lekarskiego w fazie przekwitania. To właśnie ten element stał się obiektem żartów wśród internautów:

Melania wygląda tak, jakby na pokładzie samolotu doszło do wypadku. Jakby niechcący wylała na swoją sukienkę jakiś środek wybielający, może jak myła zęby – żartował jeden z fanów, nawiązując do ogromnego nadruku.

Inny obserwator stwierdził z przymrużeniem oka, że wybór koloru sukni nie jest przypadkowy – to swego rodzaju gest solidarności z francuskimi protestującymi w ramach ruchu „żółtych kamizelek” na rzecz sprawiedliwości gospodarczej:

Melania ma na sobie żółtą sukienkę, zgodnie z żółtymi kamizelkami noszonymi podczas protestów organizowanych przez ruch „Mouvement des gilets jaunes, pronounced”.

Żona Donalda Trumpa do swojej eleganckiej, letniej kreacji, dobrała różowe szpilki od Christiana Louboutina, które można kupić za ponad 2300 złotych.

Jak podoba się wam najnowsza stylizacja Melanii Trump? Zagłosujcie w sondzie.

Zobacz: Melania Trump pozamiatała swoim strojem podczas kampanii reelekcyjnej Donalda Trumpa! Ona wie, jak być w centrum uwagi!

Melania Trump w żółtych kreacjach

Melania Trump często nosi kreacje w żółtym kolorze. W czerwcu, podczas ogłoszenia kampanii re-elekcyjnej Donalda Trumpa, żona 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych miała na sobie kombinezon w intensywnym odcieniu . Z kolei goszcząc w Londynie w lipcu 2018, podczas uroczystego przyjęcia w Pałacu Buckingahm wystąpiła w efektownej sukni Gucci za ponad 3,5 tysiące funtów. Zdjęcia w galerii.


Melania Trump w żółtej sukience. Szczyt G7 w Biarritz

Melania Trump w żółtej sukience. Szczyt G7 w Biarritz

Melania Trump w żółtej sukience. Szczyt G7 w Biarritz

Melania Trump w żółtej sukience. Szczyt G7 w Biarritz

Melania Trump w żółtej sukience. Szczyt G7 w Biarritz

Melania Trump w żółtej sukience. Szczyt G7 w Biarritz

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×