Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w bluzie z kapturem na festiwalu w Gdyni. Trzewików pozazdrości jej każda stylowa kobieta

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Gdyni

Małgorzata Kożuchowska była jedną z gwiazd na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 2019. Niedawno gościła na podobnej imprezie w Wenecji. Zobaczcie, jaką stylizację tym razem wybrała gwiazda. Czy powtórzyła spektakularny występ z czerwonego dywanu we Włoszech?

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się wśród gwiazd 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Tym razem nie pokazała się w spektakularnej kreacji. Postawiła raczej na swobodę. Nie można jednak odmówić jej, że i w takim, mniej wieczorowym wydaniu, wyglądała stylowo.

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska wybrała ciemnostalowy garnitur, z długą marynarką i spodniami długości 7/8. Do tego dobrała sportową bluzę z kapturem, któremu pozwoliła luźno opaść na plecy.

Dodatkiem, który niewątpliwie przyciągał uwagę była nonszalancko przewieszona przez ramię torebka-nerka. Ale kulminację stylizacji stanowiły buty. Aktorka nałożyła modne ostatnio botki w stylu kowbojskim, zdobione wstawkami w kolorach białym, brązowym oraz w deseń skóry węża. Nieoczywisty wybór.

Włosy wyprostowała, pozostawiając je w ich naturalnym kształcie – żadnych szaleństw. Makijaż zrobiła delikatny, z mocnym akcentem na usta.

Małgorzata Kożuchowska ewidentnie postawiła na szykowna wygodę, z elementem szaleństwa modowego. Jak jej to wyszło? Sami oceńcie.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska szaleje w zachwycającej sukience. Znamy cenę i markę

Internauci o stylizacji Małgorzaty Kożuchowskiej

Obok stylizacji Małgorzaty Kożuchowskiej nie można przejść obojętnie. Każdy jej wybór jest szeroko komentowany, a miano ikony mody, zobowiązuje. Co tym razem napisali internauci?

  • Ma zarąbisty kolor szminki.
  • Mnie się ta stylizacja nie podoba. Okropne są te torby.

Pojawiają się rozbieżne opinie.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę! Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

Kożuchowska na festiwalu w Gdyni a na festiwalu w Wenecji

Zupełnie inaczej prezentowała się aktorka na czerwonym dywanie na festiwalu w Wenecji. Tam wystąpiła w zjawiskowej kreacji. Prezentowała się obłędnie w przepięknej, długiej do ziemi balowej sukni Laurelle z głęboki dekoltem w kształcie litery V, bogatą spódnicą, składająca się z falbaniastych warstw. Na tym czarny, przezroczysty materiał, nałożony na biały daje niezwykle elegancki efekt. Do tego mała, wieczorowa torebka Bottega Veneta.

Ta sama kobieta, a jakże dwa różne wydania.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska olśniła wyglądem na festiwalu w Wenecji! Stylu mogłaby uczyć największe gwiazdy Hollywood! Klasa! 


Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Małgorzata Kożuchowska – festiwal w Gdyni 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×