50-letnia Ewa Wachowicz na gali Miss Polski 2020 nie miała konkurencji! Figura godna pozazdroszczenia

Ewa Wachowicz — Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz — Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz była jedną z jurorek podczas wyborów Miss Polski 2020. Wystąpiła w kreacji, która podkreśliła jej kobiece kształty. Mimo upływu lat wciąż wygląda doskonale.

Ewa Wachowicz od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Nie bez powodu w 1992 roku otrzymała tytuł Miss Polonia. Następnie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Świata, gdzie dotarła do ścisłego finału. W latach 1993-1995 była sekretarzem prasowym ówczesnego premiera, Waldemara Pawlaka, a od 1993 roku poświęca się pracy w mediach.

Ewa jest kobietą wielu talentów, co można zobaczyć na szklanym ekranie. Wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, a na antenie telewizji Polsat mogliśmy oglądać jej program kulinarny Ewa gotuje. Ma także swoją restaurację w centrum Krakowa.

Gwiazda została jedną z jurorek podczas wyborów Miss Polski 2020. W niedzielny wieczór zachwyciła wszystkich zjawiskową kreacją, która podkreśliła jej nienaganną sylwetkę.

Ewa Wachowicz na gali Miss Polski 2020. Jak wyglądała?

31. gala Miss Polski, która odbyła się w studiu Cyfrowego Polsatu w Warszawie, przyciągnęła wiele gwiazd. Na kanapie jurorskiej obok m.in. Anny WyszkoniVioli Piekut oraz Joanny Liszowskiej, zasiadła Ewa Wachowisz.

Miss Polonia 1992 ubrała się w czarną sukienkę obszytą cekinami. Głęboki dekolt w kształcie litery V wyeksponował jej kobiece kształty. Kreacja posiada efektowne marszczenia, które podkreśliły nienaganną sylwetkę byłej miss. Długi rozporek wyeksponował zgrabne nogi Ewy.

Stylizację dopełniły jasne, beżowe szpilki zakończone ostrym czubem. Proste włosy delikatnie wywinięte u dołu oraz grzywka na bok dodatkowo odjęły jej lat.

Ewa Wachowicz – wybory Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz – wybory Miss Polski 2020

Tuż przed ogłoszeniem finałowej 10., Ewa podzieliła się swoimi doświadczeniami i udzieliła wszystkim uczestniczkom wartościowej lekcji:

Dziewczyny, od lat liderem wszystkich wyborów Miss jest Krzysztof Ibisz. Zawsze możecie zrobić sobie z nim selfie na pocieszenie, ale pamiętajcie o jednym. Z każdej sceny można zejść niepokonanym. To wszystko zależy od was, od waszej wiary w siebie. I ja wam życzę, żebyście królowały. W swoim własnym życiu. W swoich domach.

Musimy przyznać, że Wachowicz tego wieczoru wyglądała doskonale.


Ewa Wachowicz - wybory Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz - wybory Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz - wybory Miss Polski 2020
Ewa Wachowicz - wybory Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz - wybory Miss Polski 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×