Szukaj

Odchudzona Ewa Farna w Sopocie! Aż ciężko uwierzyć, że w czerwcu urodziła syna!

Ewa Farna jest jedną z gwiazd Top Of The Top Sopot Festival 2019. Piosenkarka niedawno powitała na świecie soje pierwsze dziecko. Bardzo szybko wróciła do formy. Zachwyciła swoim wyglądem widzów Opery Leśnej. Zobaczcie.

Ewa Farna pojawiła się na deskach Opery Leśnej w Sopocie. To pierwsze oficjalne wyjście piosenkarki po porodzie. 26-latka dawno nie wyglądała tak dobrze – zobacz zdjęcia w naszej galerii, prosto z Sopotu! Piosenkarka, która w czerwcu urodziła syna Artura, we wtorek po południu zjawiła się na konferencji prasowej rozpoczynającego się  Top of the Top Sopot Festival 2019. Już wtedy zachwyciła wszystkich tym jak wyglądała.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji promującej TOP of the TOP Sopot Festival 2019: Ewa Farna, Roksana Węgiel, Agnieszka Chylińska

Drugiego dnia festiwali, Ewa Farna pojawiła się w dwóch odsłonach. Na ściance zapozowała w ogniście czerwonej, długiej marynarce, zestawionej z klasycznym, białym topem i przetartymi dżinsami. Stylizacji dopełniły piękne, wiązane buty do kostki z odkrytymi palcami. Oryginalna biżuteria i wyprostowane, długie włosy dodały stylizacji pazura.

Zobacz: Top of the TOP Sopot Festival 2019: próby do drugiego dnia z udziałem gwiazd: Edyta Górniak, Sarsa, Margaret

Otwierając koncert, Farna wyglądała równie dobrze. Ty razem postawiła na klasyczną czerń. Długa, asymetryczna marynarka w tym kolorze, połączona z białym topem i dżinsami, ze złotą, ciężką biżuterią, sprawiła, że piosenkarka wyglądała rockowo, a zarazem z klasą.

Najważniejsze jest jednak to, że niezależnie jaką stylizację wybierała Ewa Farna w Sopocie, wprawiała wszystkich w zdumienie, jak szybko wróciła do formy, po urodzeniu Artura. Jesteśmy pełni podziwu!

Zobacz: Nowa fryzura, za duża bluza i kozaki, jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek zrobiła szał na festiwalu w Sopocie!

 


Czy lubisz Ewę Farnę?

×