Szukaj

Ewa Drzyzga wywołała spore kontrowersje swoją stylizacją. Fani czują niesmak: „Ktoś jej zrobił krzywdę”

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga pojawiła się w Dzień Dobry TVN w mało trafionej stylizacji. Fani rozpisali się w komentarzach na temat tego, co zobaczyli na ekranie. Jak wyglądała?

Ewa Drzyzga jest jedną z największych gwiazd TVN-u. Dziennikarka dwie dekady temu trafiła do stacji, gdzie przez kilkanaście kolejnych lat prowadziła program Rozmowy w toku, ugruntowało to jej pozycję w świecie mediów i zapewniło ogólnopolską rozpoznawalność. Talk-show przyciągał przed telewizory ogromną liczbę fanów. Nie brakowało w nim tematów, które niejednokrotnie wyciskały łzy, nawet u samej prowadzącej. Były też odcinki, które bawiły wszystkich do łez. Mówiąc krótko, gwiazda swoimi wywiadami zapewniała widzom pełen pakiet emocji. Za swoją pracę aż czterokrotnie została nagrodzona Telekamerą, w tym tą najważniejszą, czyli złotą.

Od września 2020 roku widzowie ponownie mogą oglądać ją na ekranie. Razem z Agnieszką Woźniak-Starak zadebiutowała jako prowadząca Dzień Dobry TVN. Doświadczone dziennikarki stworzyły pierwszy kobiecy duet w śniadaniówce. Okazuje się, że decyzja producentów była strzałem w dziesiątkę. Drzyzga podczas prowadzenia programu czuje się jak ryba w wodzie i doskonale dogaduje się ze współprowadzącą. Kilka dni temu panie znowu pojawiły się razem na ekranie, ale Ewa wzbudziła sporo kontrowersji wśród fanów.

Ewa Drzyzga w nietrafionej stylizacji w Dzień Dobry TVN

Ewa zawsze zachwycała fanów swoją elegancją, a na jej stylu wzorowało się wiele kobiet. Nigdy nie szokowała swoim ubiorem, wręcz przeciwnie – była kwintesencją klasy. W jednym z ostatnich odcinków programu pojawiła się jednak w stylizacji, która nie spotkała się z aprobatą fanów. Chodzi dokładnie o białą koszulę połączoną z czarnym golfem.

To był piękny poranek, a będzie jeszcze lepszy weekend – razem z @ewa_drzyzga oraz @aga_wozniak_starak zapraszamy na sobotnie Dzień Dobry TVN

Pod zdjęciem udostępnionym na instagramowym profilu programu fani nie szczędzili słów krytyki. Uznali jej stylizację za fatalną.

  • Pani Ewa wygląda dziś jakby miała po kolędzie chodzić.
  • Ktoś Pani Ewie zrobił krzywdę tą dzisiejszą stylizacją.
  • Kto ubrał P.Ewę w coś takiego!
  • Ta stylizacja Pani Ewo jak zakonnica.
  • Zdejmijcie Pani Ewie ten strój księdza. Szok.

Takich komentarzy jest po prostu mnóstwo. Fani nie mogą uwierzyć, że ich ulubienica pojawiła się na ekranie w tak mało trafionym stroju.


Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga - gwiazdy porannych programów śniadaniowych

Ewa Drzyzga - gwiazdy porannych programów śniadaniowych

Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×