Szukaj

Ewa Chodakowska w tej samej kreacji od Maffashion, co Kardashianka. Nosi ją zupełnie inaczej

Kourtney Kardashian i Ewa Chodakowska

Kourtney Kardashian i Ewa Chodakowska

Kourtney Kardashian lubi zaskakiwać stylizacjami. Na lunch wybrała kreację marki Eppram – projektu Maffashion i jej przyjaciółki Lany Nugyen. Teraz ubranie znalazło się także w szafie innej wielkiej gwiazdy. 

Maffashion to młoda mama pięknego synka Bastiana. Wraz z Sebastianem Fabijańskim niedawno przywitała go na świecie. Choć była w błogosławionym stanie, to nie ujawniała tego światu. Wszystko, co wiedzieliśmy na ten temat, było dostarczane za pośrednictwem mediów. Młodzi rodzice natomiast unikali komentarzy w tej sprawie, aż do czasu porodu.

Błogosławiony stan nie przeszkodził Julii w spełnianiu swoich zawodowych projektów i realizowaniu zamierzonych celów. Blogerka całkiem niedawno stworzyła własną markę odzieżową. Natomiast teraz ma zamiar podbić kolejne modowe terytoria – tym razem jej targetem będą rodzice małych dzieci. To niekoniecznie spotkało się z aprobatą fanów. Niektórzy z nich uważają, że zbyt wcześnie decyduje się na pozostawienie Bastka i powrót do pracy.

Można na 3-4 godziny się wyrwać. Oczywiście jeśli wszystko jest ok, masz pokarm i jeśli masz zaufana opiekę, z która dzidzia dobrze się czuje, i może chwile zostać. Ewentualnie zabierasz dziecko na plan. Wiec jak widzisz rozwiązania są – odpowiedziała na wątpliwości fanów.

Ewa Chodakowska jak Kourtney Kardashian – ona też ma marynarkę od Maffashion

Maffashion jakiś czas temu ruszyła z własną marką modową Eppram, którą stworzył wspólnie z przyjaciółką i projektantką Laną Nguyen. Ich założenie było bardzo proste:

Od początku moim i Lany założeniem było, aby marka obroniła się sama, i sama zapracowała na swój sukces. PR nieodbywający się za pośrednictwem moich zasięgów okazał się wystarczający, aby marka miała świetny start. Otrzymałyśmy bardzo dobry feedback ze strony naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze.

Ubrania pokochały już gwiazdy polskiego show-biznesu. Natomiast ostatnio zainteresowanie wzbudziły nawet u samej Kourtney Karadashian. Celebrytka w weekend wybrała się na lunch z przyjaciółką i zdecydowała się na tę okazję założyć biało-niebieską, lnianą marynarkę ze specjalnym paskiem, który pięknie podkreślał jej talię.

Na ten sam pomysł wpadła nasza rodzima sława – Ewa Chodakowska. Jednak wspomniany element garderoby postanowiła założyć w inny sposób. Przewiązała się w pasie szerokim paskiem, a wiązanie pozostawiła luźno opadające na tył. Do marynarki dobrała białe szpilki, które nadały całości eleganckiego charakteru. Efekt zaprezentowała na Instagramie, zbierając mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Trzeba przyznać, że obie panie prezentują się w marynarce świetnie. Maffashion gratulujemy sukcesu.


Ewa Chodakowska w kreacji od Maffashion

Ewa Chodakowska w kreacji od Maffashion

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×