Szukaj

Mega sukces! Emma Stone w kreacji polskiej marki pozuje dla „Vogue’a”!

Emma Stone w sukience polskiej marki

Emma Stone w sukience polskiej marki

Emma Stone w kreacji Magdy Butrym

Emma Stone pojawiła się w kreacji Marty Butrym na specjalnej sesji zorganizowanej przez amerykańskiego Vogue’a. Gwiazda, która jest nominowana w tym roku do Oscara za drugoplanową rolę w filmie Faworyta wystąpiła w bladozłotej kreacji od jednej z najbardziej lubianych i docenianych polskich projektantek. Jak wypadła w jej sukni? Zobaczcie zdjęcie!

Emma Stone to jedno z największych odkryć Hollywood w ostatnich latach. Aktorka występowała w nowej wersji Spider-Mana jako Gwen Stacy, zagrała w nagrodzonym sześcioma Oscarami La La Landzie, a teraz walczy o statuetkę dla najlepszej aktorki drugoplanowej po udziale w filmie Faworyta. To jedynie niektóre z jej osiągnięć, nic więc dziwnego, że producenci biją się o możliwość spędzenia z nią chociaż pięciu minut. Każdy chciałby ją w swoim filmie, podobnie jak każdy projektant marzy, by pojawiła się w jego kreacji na czerwonym dywanie.

Polską projektantkę, Martę Butrym, spotkał jeszcze większy zaszczyt. Emma pozowała w bladozłotej kreacji jej autorstwa podczas specjalnej sesji dla amerykańskiego Vogue’a, co jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem dla kreatorki mody, ale również niesamowitą reklamą. Piękna Emma w zmysłowej pozie na kanapie prezentowała się zjawiskowo, a Marta nie kryła dumy, pokazując zdjęcie na swoim Instagramie.

Jak wam się podoba?

 

Świetne zdjęcia paparazzi! Dzieci Beckhamów dopingują Victorię w roli modelki! Mała Harper w nowej fryzurze skradła całe show!

Kinga Rusin po Balu Dziennikarzy przyłapana z samego rana przez paparazzi. Włożyła spodnie tylko dla odważnych

Ivanka Trump podkrada pomysły Melanii! Właśnie skopiowała jej historyczną stylizację!


Emma Stone w kreacji Magdy Butrym

Emma Stone w kreacji Magdy Butrym

Emma Stone – Złote Globy 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Złote Globy 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Oscary 2018, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Oscary 2018, kreacja: Louis Vuitton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×